Vai Džesija Nelsone plāno solo karjeru?

Publicēšanas datums : 26.02.2021

 

Vēl viens putniņš grib dziedāt pats.

Pēc tam, kad 29 gadus vecā dziedātāja Džesija Nelsone (Jesy Nelson) pagājušā gada decembrī pameta meiteņu grupu Little Mix, kas tagad sastāv no Lī-Annas Pinokas (Leigh-Anne Pinnock), Džeidas Tērlvolas (Jade Thirlwall) un Perijas Edvardsas (Perrie Edwards), viņa ir strādājusi studijā kopā ar dziesmu autoriem Patriku patrikiosu (Patrick Patrikios) un Hani Ibrahimu (Hanni Ibrahim), kuri iepriekš bija darbojušies pie Little Mix 2018. gada albuma “LM5” un grupas 2016. gada megahita “Touch”. 

Baumas par to, ka Džesija strādā pie sava solo projekta, parādījušās pēc tam, kad dziedātāja savā Instagram kontā publicējusi pašbildes ar ierakstu “Aiziet” un dažām nošu emocijbildēm. 

Un, kad kāds fans meitenei jautājis: “Kad varam gaidīt JN1?”, Džesijai ir paticis šis komentārs, kas fanus novedis ekstāzē/

Mājieni par Džesijas iespējamo solo karjeru nākuši divus mēnešus pēc tam, kad viņa paziņoja, ka pamet dziesmas “Black Magic” izpildītājas, sūdzoties, ka atrašanās grupā pamatīgi iespaidojusi viņas mentālo veselību, un solot turpmāk darīt lietas, kas dara viņu laimīgu. Vairāk par to vari izlasīt šeit!

Turpinot tēmu, der pieminēt, ka citā publikācijā Instagramā Džesija atklājusi, ka, atrodoties Little Mix sastāvā, bijusi “mentāli vardarbīga” pret sevi, lai izpatiktu citiem, turklāt reiz pat badojusies, lai ātri nomestu svaru.

Atskatoties uz “bēdīgu” fotogrāfiju, kas uzņemta pēc treniņa, Džesija ierakstījusi: “Es ieraudzīju šo fotogrāfiju savā galerijā, un tā mani dara tik bēdīgu.”

Tālāk viņa skaidrojusi: “Dienā, kad tika uzņemta šī fotogrāfija, es atceros, ka devos uz sporta zāli kopā ar savu menedžeri, es paskatījos spogulī un teicu: “Ak, Dievs, es esmu tik resna, es gribētu, lai manas kājas ir šitik tievas.” Es savilku savu ādu, lai mēģinātu izveidot atstarpi starp saviem augšstilbiem, jo es no tiesas ticēju, ka, ja es būtu tievāka, es būtu laimīgāka.”

Galu galā Džesija notievējusi par vairākiem apģērba izmēriem, tomēr joprojām nejutusies apmierināta: “Tas, lai es apzinātos, ka vienīgais cilvēks, kuram ir jābūt apmierinātam ar mani, esmu es pati, man ir prasījis 10 gadu,” viņa atzinusi.

“Būdami cilvēki, mēs ļoti viegli spējam pateikt komplimentus citiem, bet mums ir ļoti grūti būt laipniem pašiem pret sevi, jo daudz vieglāk taču ir sevi nokritizēt, nekā meklēt to, ko mēs sevī mīlam,” rakstījusi dziesmas “Woman Like Me” izpildītāja.

Viņa cerot, ka ar savu atzīšanos palīdzēs faniem, kuriem ir problēmas ar sava ķermeņa pieņemšanu. “Ja jūs esat kāds, kurš jūtas tāpat, kā es reiz jutos, lūdzu, nezaudējiet gadiem savas dzīves, meklējot citu atzinību, meklējiet tikai paši savējo,” viņa piebildusi.

“Esiet savs vislielākais fans. Tikai jūs kontrolējat savu laimi, un jūs esat vienīgie tādi šajā pasaulē, un tas ir satriecoši vareni!!!” noslēgusi Džesija.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white