Uzzini, kuru ķermeņa daļu Deividam Getam ieteica apdrošināt viņa advokāts

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Pasaulslavenais dīdžejs atklājis, kura pēc viņa advokāta domām ir mūziķa vissvarīgākā ķermeņa daļa. 

Parasti, izdzirdot vārdu “apdrošināšana”, mēs iedomājamies auto, privātmājas, dzīvokļus vai veselības apdrošināšanu. Tomēr, kad runa ir par slavenībām, situācija bieži vien ir citādāka. 

Dažas slavenības ir plaši pazīstamas ar savu izskatu, kas, ja kritiski tiktu deformēts, varētu nopietni ietekmēt viņu spēju iekasēt miljoniem miljonus dolāru. Lai gan Dženifera Lopesa (Jennifer Lopez) ir noliegusi runas, ka viņa par 27 miljoniem ASV dolāru ir apdrošinājusi savu pēcpusi, futbolists Deivids Bekhems (David Beckham) acīmredzot ir ieguldījis 151 miljonu ASV dolāru pret traumām, kas varētu izbeigt viņa karjeru. 

image 2
David Beckham

 

Nesenā intervijā pasaulslavenais dīdžejs Deivids Geta (David Guetta) atklāja, ka viņa advokāts arī ieteicis mūziķis apdrošināt viņa karjerai būtisku ķermeņa daļu. Proti, advokāts ieteicis apdrošināt dīdžeja pirkstus. 

“Man tas izklausās pārāk traki,” atzīst Geta. “Es nevienu nenosodu, bet es negrasos to darīt.” 

image 1
David Guetta

 

Šķiet loģisks ieteikums no advokāta puses, ņemot vērā, ka Deivida Getas pašreizējā neto vērtība ir 75 miljoni ASV dolāru. Dīdžejs un producents ieguvis vairākus apbalvojumus kā labākais dīdžejs, gan arī divas “Grammy” balvas kā producents. Viņš ir sadarbojies ar pasaulē lielākajiem māksliniekiem un pārdevis miljoniem kopiju savas daiļrades. Turklāt šonedēļ žurnāls “Forbes” izziņoja šā gada top 10 vislabāk atalgotos dīdžejus, un Geta ierindojies 7. vietā, pēdējo 12 mēnešu laikā iekasējot 25 miljonus ASV dolāru. 

Varbūt tomēr pirkstu apdrošināšana nav nemaz tik traka doma? 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white