Uzzini, kuri mākslinieki uzstāsies šā gada Bestivālā!

Publicēšanas datums : 07.02.2018

Izvēdini savu telti un nospodrini gumijas zābakus, jo Bestival 2018 ir izziņojis savus pirmos māksliniekus!

Ikgadējais festivāls, kurš šogad Lulvortas pilī Dorsetā, Anglijā notiks no ceturtdienas, 2.augusta līdz svētdienai, 5.augustam, sola „prātu pārveidojošu mūziku un cirka cienīgus priekšnesumus uz vairāk nekā 20 skatuvēm un mikro pasākumu vietām”.Šā gada festivāla galvenie mākslinieki būs grupa London Grammar, M.I.A. (abiem māksliniekiem Bestival 2018 būs ekskluzīva uzstāšanās vieta) un Džordža Smita (Jorja Smith), bet par piektdienas, 3.augusta galveno mākslinieku vēl joprojām tiek klusēts.

image 1
London Grammar


Ja paskatāmies mazliet tālāk, tad par publikas piesaisti tieši šim mūzikas festivālam gādās arī tādi mākslinieki kā Greisa Džounsa (Grace Jones), Rudimental, Plan B, Čaja Hāna (Chaka Khan) Django Django un Hot Chip.

image 3
Plan B


Viens no festivāla līdzdibinātājiem Robs Dabanks (Rob Da Bank) sacījis: „Re, kur nāk meitenes… un arī daži puiši! Jā, tas ir Bestival 2018, un mēs esam šeit ar savu pirmo dziedošo un dejojošo mākslinieku vilni.

image 4
Rob Da Bank


Ar Apvienotās Karalistes ekskluzīvajiem galvenajiem māksliniekiem London Grammar un Džordžu Smitu, ar spēles leģendām Čaku Hānu, Džimiju Klifu (Jimmy Cliff) un Greisu Džounsu, kā arī vienmēr jaunām asinīm no Mura Masa un IAMDDB līdz Meiblai (Mabel) un Idles, mēs aptveram visu laukumu.”

image 2
Mabel


Tomēr, kā jau allaž, mūzika nebūt nebūs vienīgais, kas piesaistīs cilvēkus 2018.gada Bestivālam.„Kā jau daudzi Bestivāla veterāni zina, mēs piedāvājam ne tikai mūziku, tāpēc nāciet un izmēģiniet karsto jogu, Dubstep Dodgem braucienus, ar malku apkurināmus džakuzi, East 17 Ziemassvētku ballīti un daudz cirka triku, ieskaitot cilvēku – lielgaballodi, staigāšanu pa degošu virvi un samērā labi attīstīta spēkavīra parādīšanos uz galvenās skatuves,” aicinājis Dabanks.

image 5Pats Robs Dabanks kalpošot kā Bestivāla konferansjē, tāpēc varam būt droši, ka par klaunu trūkumu sūdzēties nevarēsim.

Citas Bestivāla detaļas uzzināt un biļetes uz to iegādāties vari šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white