Uzzini, kuri mākslinieki šogad uzstāsies Wireless festivālā!

Publicēšanas datums : 24.01.2018

Par mūzikas festivālu un līdz ar to arī to dalībnieku trūkumu šogad sūdzēties nevarēs.

Viens no fanu iecienītākajiem mūzikas festivāliem, kas nosaukts par godu uz radio viļņiem balstītas datu plūsmas pārraidei, nupat kā izziņojis savus šā gada dalībniekus, un to vidū redzama ne viena vien pazīstama seja.

image 4Tā vietā, lai katru dienu vai nedēļu atklātu pa jaunam māksliniekam, Wireless festivāla organizatori bija izvēlējušies citu taktiku un visus trīs dienas ilgstošā festivāla dalībniekus izziņojuši vienā piegājienā. Publicējot vienu lielu mākslinieku sarakstu, viņi, protams, mums dzīvi ir krietni atvieglojuši.Tātad piektdienas, 6.jūnija galvenā zvaigzne būs dziesmas „She’s Mine” izpildītājs J Cole, bet starp citiem māksliniekiem, kuri tev palīdzēs iejusties muzikālajā nedēļas nogalē, būs Big Sean, Vailijs (Wiley) un Wretch 32.

image 3
J Cole


Lielākā pēdējo gadu grime stila zvaigzne Stormzy būs tas, kurš vadīs sestdienas, 7.jūnija muzikālās izklaides, bet viņu šajā jomā atbalstīs French Montana, J Hus, un Keitijas Perijas (Katy Perry) dziesmas „Bon Appétit” sadarbības partneri, grupa Migos.

image 6
Stormzy


Savukārt, par cienīgu pasākuma noslēgumu svētdien, 8.jūnijā parūpēsies DJ Khaled „un draugi”, kas patiesībā var būt jebkurš, jo uz šo brīdi pazīstamais producents ir sadarbojies jau ar teju ar katru mūzikas industrijas pārstāvi.

image 1
DJ Khaled


Vēl festivālā piedalīsies arī Cardi B, Riks Ross (Rick Ross) un Giggs īpašā viesa statusā.

image 2
Giggs


Ak, jā, un arī dziesmas „Black Beatles” zvaigznes Rae Sremmurd būs apskatāmi un aptaustāmi.

image 5
Rae Sremmurd


Pagājušajā gadā nepārvaramu loģistikas problēmu dēļ no šī festivāla viesu saraksta pēdējā brīdī izkrita dziesmas „Heatwave” izpildītājs Vailijs. Viņa vietā strauji „ieleca” reperis Lethal Bizzle, un viss noritēja godam, tomēr cerēsim, ka šogad Vailijam ceļā uz Wireless festivālu nebūs nekādu šķēršļu!

image 7
Lethal Bizzle; Wiley


Atgādinām, ka 2018.gada Wireless festivāls norisināsies pašā Londonas centrā, Finsberija parkā. Biļetes uz šo festivālu pieejamas šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white