Uzzini, kuras zvaigznes redzēsi jaunajā mūzikla „Kaķi” ekranizācijā!

Publicēšanas datums : 23.07.2018

Tā vien šķiet, ka šodien katra otrā ziņa ir par Teilori Sviftu (Taylor Swift), nu, ko lai dara, viņa ir viņa ļoti aktīva meitene!

Tagad tiek ziņots, ka Teilorei paredzēts uznāciens uz lielajiem ekrāniem, piedaloties klasiskā mūzikla „Kaķi” („Cats”) ekranizācijā.

image 2
Jennifer Hudson; Taylor Swift


Kā ziņo žurnāls „Variety”, jaunajā filmā piedalīsies arī Dženifera Hadsone (Jennifer Hudson), kura 2006.gadā tika pie „Oskara” par savu sniegumu mūziklā „Sapņu meitenes” („Dreamgirls”), „Carpool Karaoke” vadītājs Džeimss Kordens (James Corden) un filmu franšīzes „Gredzenu pavēlnieks” („The Lord of the Rings”)  aktieris Īens Makkelens (Ian McKellen).

image 1
James Corden; Taylor Swift; Ian McKellen


Oriģinālā „Kaķu” pirmizrāde notika 1981.gadā Londonā un kopš tā laika ir piedzīvojusi neskaitāmus iestudējumus visā pasaulē, ieskaitot 2014.gada iestudējumu Vestendā, kurā Grizabellas (Grizabella) lomu izpildīja dziedātāja Nikola Šērzingere (Nicole Scherzinger), un uzvedumu Brodvejā, kurā tajā pašā lomā iejutās Leona Lūisa (Leona Lewis).

image 3
Nicole Scherzinger


Kas attiecas uz filmu, tad Grizabellas – reiz slavenas kaķenes, kura nonāk grūtībās un ir spiesta to apdziedāt pazīstamajā ārijā „Memory” - loma tikšot Hadsonei.


Mūzikls, kura autors ir Endrjū Loids Vēbers (Andrew Lloyd Webber) un producents Kamerons Makintošs (Cameron Mackintosh), ir balstīts uz T.S. Eliota (R.S. Eliot) dzejoļu izlasi „Old Possum's Book of Practical Cats”. Kad mūzikls 80.gadu sākumā nonāca ASV, tas ieguva 7 „Tony” balvas, kas ir augstākais apbalvojums teātra mākslā.

image 4
"Cats"


Pie „Kaķu” režijas pults stāsies režisors Toms Hūpers (Tom Hooper), kurš jau ir „piešāvis” roku mūzikliem, veidojot 2012.gada 3 „Oskaru” laureāti, filmu „Nožēlojamie” („Les Misérables”), tikmēr par scenāriju gādās filmas „Billijs Eliots” („Billy Elliot”) scenārists Lī Hols (Lee Hall).

image 5
Tom Hooper


Popzvaigzne Svifta, kura patlaban satiekas ar britu aktieri Džo Alvinu (Joe Alwyn), iepriekš uz lielā ekrāna ir bijusi redzama romantiskajā komēdijā „Valentīna diena” („Valentine’s Day”), fantastikas drāmā „Devējs” („The Giver”) un dzirdama, ierunājam lomu animācijas filmā „Lorakss” („The Lorax”).Sarunu šovu vadītājs Kordens uz kādu laiku iepauzēs ar savu sarunu raidījumu „The Late Late Show”. Viņam gan mūzikli nav nekas svešs, jo 2014.gadā viņš kopā ar Merilu Strīpu (Meryl Streep), Annu Kendriku (Anna Kendrick) un Džoniju Depu (Johnny Depp) piedalījās mūzikla „Jo dziļāk mežā…” („Into the Woods”)  ekranizācijā.Pagaidām vēl nav skaidrs, kādus tieši personāžus Teilore, Džeimss un Īens atveidos, nav noteikts arī filmas klajā nākšanas datums. Tomēr, ņemot vērā visus iesaistītos ārkārtīgi talantīgos cilvēkus, nešaubāmies, ka „Kaķu” ekranizācija būs īsts šedevrs! Miau!

image 6
Ian McKellen; James Corden; Jennifer Hudson; Taylor Swift

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white