Uzzini, ko klausās Olīvija Rodrigo

Publicēšanas datums : 04.03.2021

Par godu savai 18. dzimšanas dienai Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo) darījusi visiem zināmas savas 18 mīļākās dziesmas.

Aktrise un dziedātāja, kura pašlaik bauda nepieredzētu popularitāti ar savu debijas singlu „Driver’s License”, 18. dzimšanas dienu nosvinēja 20. februārī.

Lai palīdzētu visai pasaulei nosvinēt šo brīnišķīgo notikumu, popzvaigzne publicējusi video, kurā izvēlējusies „18 manas mīļākās dziesmas, kas mani ir padarījušas par to meiteni, kāda esmu šodien”. 

Publicētajā video, ko pilnā garumā vari noskatīties zemāk, redzams Rodrigo skaidrojums, kāpēc viņa izvēlējusies dziesmas no Teilores Sviftas (Taylor Swift), The White Stripes un Fionas Eplas (Fiona Apple) repertuāra.

Tāpat viņas dzimšanas dienas kolekcijā iekļuvušas tādu mākslinieku kā Lorde, The Killers un pat Black Sabbath dziesmas.

Februāra sākumā Rodrigo izpildīja dziesmas „Driver’s License” akustisko versiju „Grammy muzeja” straumēšanas servisam „Collection:live”.

Pēc savas uzstāšanās jaunā mūziķe pastāstījusi par nesen pašai sev uzlikto izaicinājumu katru dienu rakstīt mūziku.

„Pirms karantīnas parasti bija tā: „Ak, ja man būs iedvesma, tad es uzrakstīšu kādu dziesmu.” Es vienkārši izvēmu visas savas sajūtas pār saviem taustiņiem,” viņa stāstījusi.

„Taču šī ārkārtas situācija ir man iemācījusi, kā pareizi izmantot radošo garu un reāli strādāt pie kaut kā, lai kaut ko radītu no nekā, pat brīžos, kad nejūties īpaši iedvesmots.”

Janvārī, sarunājoties ar mūzikas izdevumu „NME”, Olīvija apspriedusi savas dziesmas „Driver’s License” milzīgos komerciālos panākumus.

„Es nudien jūtos tā, ka manas smadzenes nespēj apstrādāt visu šo informāciju: es redzu ciparus, taču tie tā īsti nenonāk līdz apziņai. Es visu laiku atrodos tādā kā neticības stāvoklī,” atzinusies nupat pilngadību sasniegusī zvaigzne.

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Olivia Rodrigo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white