Uzzini, kas būs nākamais "Carpool Karaoke" viesis

Publicēšanas datums : 16.04.2018

Nē, nē, Džeimss Kordens (James Corden) vēl nav pamanījies iesēdināt savā mašīnā Bejonsi (Beyonce Knowles) vai Džastinu Timberleiku (Justin Timberlake). Tomēr arī šī zvaigzne ir dzīva leģenda! 

Laiks atkārtot tādus hitus kā “Genie in a Bottle” un “Dirrty”, jo Kristīna Agilera (Christina Aguilera) pavisam drīz sēdīsies līdzās Džeimsam Kordenam, lai dotos dziesmotā izbraucienā. Epizode ar Agileru savu pirmizrādi kanālā CBS piedzīvos 23. aprīlī, kad viņa piedalīsies “The Late Late Show” īpašajā rubrikā “Carpool Karaoke”. 

image 1
Christina Aguilera
 

Agilera savas karjeras laikā ir radījusi vairākus ievērojamus un neaizmirstamus hitus, kuru vidū ir gan sirdi plosošas balādes, gan dziesmas, pie kurām ir grūti nekustēties līdzi ritmam. Taisni vai jābrīnās, kā dziedātāja tikusi līdz Kordena auto dziedāšanas piedzīvojumam tikai tagad! 

Šobrīd dziedātāja nav izdevusi jaunu mūziku, lai gan klīst baumas, ka viņa plāno publicēt jaunu albumu šā gada laikā. Kas zina, varbūt dzirdēsim kādu jaunu dziesmu tieši “Carpool Karaoke” laikā, kas viņai būtu ideāla izdevība prezentācijai rubrikā, kuras klipi regulāri iegūst miljoniem skatījumu. Tomēr cerēsim, ka dzirdēsim epizodē arī tādus Agileras hitus kā “Come On Over”, “Dirrty” un “Genie in a Bottle”! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white