Uzvarētājs noskaidrots!

Publicēšanas datums : 26.09.2019

Izlozētas biļetes un ceļojums uz Arianas Grandes koncertu Helsinkos.

EHR un Interlux Travel rīkotajā Instagram konkursā par uzvarētāju kļuvusi Jūlija @liaa__00 (19 gadu) no Rīgas. Jūlija kopā ar savu draudzeni Kristīni jau 5.oktobrī dosies uz slavenās amerikāņu dziedātājas Arianas Grandes (Ariana Grande) koncertu Helsinkos.

image 1

Atgādinām, ka 11.septembrī EHR Instagram profilā @europeanhitradio tika izziņots grandiozs konkurss, kurā varēja laimēt 2 biļetes uz Arianas Grandes sold-out šovu Helsinkos, komplektā ar pilnībā apmaksātu ceļojumu un atpūtu viesnīcā no mūsu draugiem Interlux Travel. Konkursā piedalījās ap pieci tūkstoši cilvēku, kuri sapņoja kļūt par laimīgajiem Arianas Grandes šova viesiem.

Vakar, 25.septembrī, EHR pārstāvji, kopā ar talantīgo pašmāju dziedātāju Patrishu, izlozēja galveno balvu @europeanhitradio Instagram profila tiešajā ēterā. Patrisha (Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) ir pirmā dziedātāja no Latvijas, kura noslēgusi sadarbības līgumu ar Universal Music izdevniecību, kuras paspārnē darbojas arī Ariana Grande.

image 4

image 5

Konkursa uzvarētājas Jūlijas apbalvošana notika šodien, EHR mediju grupas ofisā.

EHR komanda pateicas visiem klausītājiem un sekotājiem, kuri piedalījās mūsu konkursā! Ņemot vērā cilvēku izrādīto interesi un aktivitāti, tika pieņemts lēmums organizēt jaunu konkursu ar iespēju apmeklēt kādas pasaules mēroga zvaigznes koncertu vienā no Eiropas valstīm. Klausies EHR, kā arī pieseko EHR Facebook un Instagram kontiem lai nepalaistu garām jaunā konkursa izziņošanu jau pavisam drīz – šī gada novembrī!

 

 Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

 

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white