Uzlecošā zvaigzne Ava Max gadu iesāk ar strauju lēcienu

Publicēšanas datums : 06.02.2019

Jaunākā sesnācija pop mūzikā Ava Max izdod oficiālos remiksus savam pasaules hitam “Sweet but Psycho”. Remiksus veikuši - Leon Lour, Morgan Page, Paul Morrell, Kat Krazy un Elijah Hill (Klausies kanālos: EHR Dance, EHR Party Service un EHR Remixes). 

Uzlecošā zvaigzne gadu iesāk ar strauju lēcienu – atrodoties  Billboard Jauno Mākslinieku topā pašā augšgalā jau otro nedēļu, kā arī dziesmas “Sweet but Psycho” oriģinālā versija patreiz ir #1 Billboard Dance Club Songs Chart. 

Pagājušajā nedēļā Ava Max ar šarmu iekaroja ASV televīzijas skatītājus, izpildot dziesmu gan CBS The Late Late Show with James Corden un NBC The TODAY Show. Kopš dziesmas izdošanas, “Sweet But Psycho” sasniegusi  vairāk kā 376 miljonus klausījumu visa pasaulē, sasniedzot #1 UK četras nedēļas un #1 Shazam trīs nedēļas pēc kārtas. Kā arī dziesmas oriģinālās versijas pavadošais video noskatīts jau vairāk kā 103 miljonus reižu YouTube. 

Ava Max ir līdzautore  David Guetta dziesmai “Let It Be Me” no albuma “7”, nesenās sadarbības ietver arī Vice un Jason Derulo “Make Up”.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white