Uz lielajiem ekrāniem drīzumā ir gaidāma dokumentālā filma par “Gorillaz”

Publicēšanas datums : 28.11.2019

Pēc trīs gadu ilgas veidošanas, britu alternatīvā roka grupa “Gorillaz”, mazāk kā pēc trim nedēļām, plāno uz lielajiem ekrāniem nogādāt savu dokumentālo filmu - “Gorillaz: Reject False Icons”.

image 1

Tā ir jauna pilnmetrāžas dokumentālā filma par britu grupu Gorillaz jeb "pašu veiksmīgāko virtuālo projektu" uz planētas. Savā debijas filmā režisors Denholms Hjūlets (Denholm Hewlett) trīs gadus sekojis katram grupas solim, vēstot par divu veiksmīgu albumu “Humans” un “The Now Now” tapšanu, kā arī ambiciozo pasaules turneju. Rezultātā ir tapusi unikāla filma,  kas piedāvā vēl neredzētus kadrus, kuros virtuālais sastop reālo, lai tvertu brīnumaino haosu kāds tas ir grupas Gorillaz dalībnieku: Murdoc Niccals (Mērdoks Nikalss) (bass), Noodle (ģitāra), Russel Hobbs (Rasels Hobss) (bungas) un 2D (vokāls) pasaulē.

Arī Latvijā Gorillaz mūzikas fani varēs noskatīties unikālo projektu, vienā ekskluzīvā senasā – 16. decembra vakarā, kinoteātrī Forum Cinemas, biļetes ierobežotā daudzumā pārdošanā jau no šodienas - meklē šeit.

Gorillaz” ir virtuāla grupa, ko radījuši Deimons Albarns (Damon Albarn) un Džeimijs Hjūlets (Jamie Hewlett). Grupa patlaban ir izdevusi sešus studiju albumus. Pēdējais no tiem, ar nosaukumu “The Now Now”, veikalu plauktus ieraudzīja pērnā gada jūnijā, gūstot labas atskauksmes un augstās vietas mūziku topos - izpildītāju dzimtenē piekto vietu, savukārt ASV - ceturto pozīciju.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white