Urban festivāls Rīgā 14. augustā

Publicēšanas datums : 21.07.2021

Latvijas festivālu vasaru papildina jauna koncepta urbānais festivāls Rīgā. Pirmo reizi Rīgā, Brīvības ielā 137, 14. augustā norisināsies festivāls “Jenotu Urban Trap Festival”. Trīs skatuves, dažādas sportiskas un mākslinieciskas sacensības vienas dienas intensīvā piedzīvojumā. Festivāla informatīvais atbalstītājs – Eiropas Hitu Radio (EHR).

Uz trīs skatuvēm šajā dienā uzstāsies vairāk kā 14 mākslinieki, parstāvot dažādus mūzikas stilus un akcentējot urbānās vides dažādību. Šajā festivālā ļoti būtisks būs sacensības gars – būs iespējams piedalīties BEER PONG čempionātā, kas ir Baltijā lielākais čempionāts komandu skaita ziņā; parādīt savu meistarību galda hokeja turnīrā, kuru vadīs pasaules čempione; sacensties biljarda turnīrā; piedalīties Ultimate Game Night, jeb komandas sacensībā, kas tiek rīkota sadarbībā ar radošo komandu “Voila”, izaicināt sevi ēšanas sacensībās, izpaust savu mākslinieka gēnu graffiti cīņā, kurā žūrijas pārstāvji būs Ozols un Kiwie. Festivālā būs iespējams apskatīt HIPHOP foto izstādi, kuras autors ir fotogrāfs Aksels Bergs.

Uz galvenās skatuves, jeb HIPHOP stage kāps Prusax, apvienība MID (ZEĻĢIS, Goča, Ods), Serpentīns, Shibiks, kā arī Cukurpaps un 24K. Daļa no māksliniekiem ir zināmi no 371 Battle. Uz akustiskās skatuves dienas garumā uzstāsies Agnese Stengrevica, Diona Liepiņa, Karlīna un Dance studio SPACE. Uz Rave skatuves publiku izklaidēs M&M, Oculus Noise, Dispoze un Skaabe. Vakarpusē apmeklētājus priecēs dažādi gaismu objekti, kuri papildinās festivālā gūtās emocijas.

 

Festivāla galvenais mērķis ir sniegt pasākuma apmeklētājiem iespēju atkal atgriezties pasākumu virpulī – intensīvā, aizraujošā, dažādā, iespējams, pat atrast sev jaunu aizraušanos, reizē atpūšoties un baudot festivāla pilsētniecisko gaisotni, jo organizatori ir pārliecināti, ka starp piedāvātajām aktivitātēm ikviens spēs atrast ko piemērotu sev!

Pasākuma veidotājs Kristaps Maļarčiks stāsta: ,,Šajā festivālā ir apvienotas tādas aktivitātes, kuras parasti vienā vietā netiek pieredzētas, tāpēc mēs gribam parādīt apmeklētājiem to, kas notiek ārpus ikdienas rutīnas. Es nekad nebūtu iedomājies, ka Latvijas galda hokeja spēlētājiem ir tik labi panākumi pasaulē, ja vien nebūtu saticis cilvēku, kurš man to pastāstītu. Tajā brīdī es sapratu, ka arī galda hokejs ir jāiekļauj festivāla programmā, lai arī citi cilvēki uzzinātu, ka galda hokejs aizvien tiek spēlēts meistarīgā līmenī!”

Būtiski, ka festivālu varēs apmeklēt personas, kuras varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

 

Pasākumu atbalsta – Hair Monkey Barbershop, Bams Pool House, Delisnack, VR Gaming Latvija, Dance studio SPACE, Jenoti, Playoff Arena, Golfs Viesturi, CHAZZ.lv, EHR, Lulu pica, WOLT, ESN Riga, Skanagaisma.lv, Airsoft izklaide, Hoodshop.eu, Play4score, Galda hokeja federācija, El Gringo, Narnia, Red bull, TEAM VOILA un Lielvārdes alus.

Sekot līdzi jaunākajai informācijai par festivālu iespējams "Jenoti" Facebook lapā: https://fb.me/e/1yj26sJJV

Tiekamies 14. augustā festivālā “Jenotu Urban Trap Festival”!

Foto: Agnese Isakoviča

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white