TWENTY ONE PILOTS publicē pirmo dziesmu no gaidāmā albuma

Publicēšanas datums : 08.04.2021

GRAMMY® balvas ieguvēji Twenty One Pilots izziņo jaunu albumu Scaled And Icy, kas tiks izdots 21.maijā, ierakstu kompānijas “Fueled By Ramen” paspārnē, līdz ar albuma izziņošanu grupa ir publiskojusi pirmo dziesmu “Shy Away”, kas pieejama visās straumēšanas platformās. Dziesmas video režija pieder Miles & AJ.

Plānotais grupas albums tiks izdots dažādos formātos, ieskaitot īpašo komplektu. Šis būs amerikāņu dueta Twenty One Pilots pirmais albums pēdējo trīs gadu laikā, pēc iepriekšējā - Trench.

Albums tika radīts iepriekšējā gada laikā, kad pasaule atradās vīrusa izraisītās pandēmijas izolācijā, lielāko daļu albuma sarakstījis un producējis dueta vokālists Tailers Džozefs (Tyler Joseph), savukārt no otras valsts malas - bundzenieks Džošs (Josh Dun) ierakstījis bungu partijas. Albums tapis abiem dalībniekiem pārsvarā strādājot virtuāli. Un kā vairumam mūziķu šajā laikā piedzīvojot tādas emicijas kā - šaubas, garlaicību, vientulību un satraukumu par nākotni. Nācās aizmirst ierasto studijas klātienes pieredzi un radīt albumu jauno apstākļos, meklējot labākos un drosmīgākos risinājumus.

Papildus albuma un jaunās dziesmas jaunumiem, apvienība ir ieplānojuši savu pirmo tiešsaistes priekšnesumu “Twenty One Pilots - Livestream Experience”, ko varēs vērot 21. maija naktī. Dzirdamas būs jau iepriekš izdotās, fanu iecienītās dziesmas, kā arī jaunākās no gaidāmā albuma - Scaled And Icy. Biļetes iegādājamas - live.twentyonepilots.com, turpat fani var izmēģināt pirms koncerta virtuālo pieredzi, ko radījuši lili STUDIOS, un Maestro.

2020. gada laikā Twenty One Pilots pārsteidza fanus ar pāris singliem “Level of Concern” un “Christmas Saves The Year”. “Level of Concern” pavadīja 12 nedēļas Alternative Radio un nokļuva Top 25 Billboard “Hot 100” topā, kā arī atnesa grupai uzvaru American Music Awards “Favorite Artist – Alternative Rock”. 

Dziesmas video ieguva GUINNESS WORLD RECORD™ par gārāko dziesmas video. Video režisori Džeisons Nikels (Jason Nickel) un Džeisons Zada (Jason Zada) radīja šedevru ar vairāk kā 162 tūkstošiem fanu iesūtītājiem video fragmentiem. Izmantojot Imposium platformu ik pa trīs minūtēm tika radīts jauns video un rādīts tiešsaistē YouTube platformā veselu 177 dienu garumā.

2018. gada Twenty One Pilots albums Trench ieguva plašu atzinību visā pasaulē, tajā iekļautie singli “The Hype”,  “Nico And The Niners”, “Chlorine”, “My Blood” un “Jumpsuit”. “Jumpsuit” ieguva Billboard “Alternative Song” Nr.1 un palīdzēja apvienībai iegūit GRAMMY nomināciju (Labākā Rok Dziesma). 

 

Twenty One Pilots Scaled And Icy

image 1
 

1.  Good Day

2.  Choker

3.  Shy Away

4.  The Outside

5.  Saturday

6.  Never Take It

7.  Mulberry Street

8.  Formidable

9.  Bounce Man

10.  No Chances

11.  Redecorate

 

Foto: Ashley Osborn

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Twenty One Pilots

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white