Twenty One Pilots "Jumpsuit" ir desmitgades visstraujāk uzlecošā alternatīvā dziesma

Publicēšanas datums : 25.07.2018

Twenty One Pilots jaunais singls “Jumpsuit” divu nedēļu laikā uzlidoja uz “Billboard Alternative Songs” topa līderpozīciju. 

Grupas dziesmas straujais lēciens uz ASV Alternatīvo dziesmu topa virsotni ir visstraujākais kāpums šajā desmitgadē. Dueta vadošais singls no gaidāmā albuma “Trench” pakāpās no 8. uz 1. vietu dziesmas otrajā nedēļā pēc tās izdošanas, veicot to pašu gājienu, kas 2009. gada maijā izdevās Green Day ar dziesmu “Know Your Enemy”. 

Pirms “Jumpsuit”, Foo Fighters tika kronēti par visstraujāk uzlecošo Nr. 1 singlu 2011. gadā ar dziesmu “Rope”. Tam bija nepieciešamas trīs nedēļas. Arī 2010. gada septembrī Linkin Park dziesmai “The Catalyst” vajadzēja trīs nedēļas, lai sasniegtu topa virsotni, taču līdz šim Foo Fighters un Linkin Park bija divas vienīgās grupas, kuru singliem bijis nepieciešams tik īss laiks, lai sasniegtu virsotni. 

“Jumpsuit” ir Twenty One Pilots ceturtais “Alternative Songs” Nr. 1 hits, un ir vērts piebilst, ka visi četri Nr. 1 singli ir nopelnīti pēdējo trīs gadu laikā. Dueta pirmais hits šajā topā bija “Stressed Out”, kas savu pozīciju pirmajā vietā noturēja 12 iespaidīgas nedēļas. Tam sekoja “Ride” (7 nedēļas) un “Heathens” (11 nedēļas). 

Cik ilgi “Jumpsuit” izdosies noturēt savas pozīcijas un vai dziesma būs atrodama arī EHR Top 40, uzzināsim ar laiku. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white