Twenty One Pilots izziņojuši jaunu albumu un publicējuši pirmās divas dziesmas

Publicēšanas datums : 12.07.2018

Populārā grupa Twenty One Pilots steidz atgriezties apritē ar divām jaunām dziesmām – “Jumpsuit” un “Nico and the Niners”. 

11. jūlijs bijusi īpaši laba diena visiem Twenty One Pilots faniem. Grupa ne vien izziņoja jaunu albumu un pasaules tūri, bet arī laida klajā divas jaunas dziesmas. Tas viss sekoja pēc gadu ilga pārtraukuma, ko duets ieturēja, lai baudītu pelnītu atpūtu pēc iepriekšējiem panākumiem un acīmredzot, lai strādātu pie jauna materiāla. 

Viena no jaunajām dziesmām ir dubstep iedvesmotā “Jumpsuit”, bet otra ir regeja repa stilā ieturēta “Nico and the Niners”. Gaidāms, ka abas dziesmas parādīsies arī grupas piektajā studijas albumā “Trench”, kuru plānots izdot 5. oktobrī. “Trench” būs pirmais grupas jaunums kopš 2015. gada “Grammy” apbalvotā albuma “Blurryface”. 

Līdz ar visiem šiem jaunumiem grupa ir arī publicējusi mūzikas video klipu singlam “Jumpsuit”, kurš acīmredzot izvēlēts par albuma vadošo jeb pirmo skaņdarbu. Tajā grupas solists Tailers Džozefs (Tyler Joseph) ir izskalots akmeņainā krastā, kur viņu ielenc maskējušās figūras klinšu virsotnēs. Viņš bēg no noslēpumaina tēla sarkanā apmetnī, kas dzenas mūziķim pakaļ zirga mugurā. 

Noskaties to zemāk! 

Mākslinieki: Twenty One Pilots

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white