TWENTY ØNE PILØTS dziesmai “CHLORINE” oficiālais video

Publicēšanas datums : 24.01.2019

Jaunais albums TRENCH pieejams  DSPS un WWW.TWENTYONEPILOTS.COM 

Twenty One Pilots” iepriecina fanus ar oficiālo video dziesmai “Chlorine”. Video veidotāji ir ilggadēji grupas sadarbības partneri Reel Bear Media un tas ir skatāms grupas oficiālajā YouTube kanālā. 

Singls “Chlorine” ir no albuma TRENCH, kas pie klausītājiem nonāca pagājušā gada oktobrī un sasniedza lieliskus rezultātus. ASV pirmajā nedēļā tika nopirktas 175000 albumu kopijas, un sasniegti 52 miljoni klausījumu, kas abos gadījumos ir rekords. Arī pasaules līmenī Twenty One Pilots ir sasnieguši episkus rezultātus. Pirmajā albuma izdošanas nedēļā tas sasniedzis 110 miljonus klausījumu, nonākot arī albumu Top 5!  

Albumā TRENCH iekļautās dziesmas, kas pelna atsevišķu uzmanību.  #1 Alternative hits “Jumpsuit,” kļust par dekādes visstraujāk kāpjošo dziesmu Billboard “Alternative Songs” topā, nopelnot grupai ceturto GRAMMY® nomināciju (Labākā Rok Dziesma). Tāpat albumā atrodami citi hiti  “Nico And The Niners,” “Levitate” un “My Blood” (abām video, režisors - Tim Mattia). 

Twenty One Pilots drīzumā dodas savā  “Bandito Tour” ar izpārdotiesm koncertiem Eiropā. www.twentyonepilots.com/banditotour.

 

Mākslinieki: Twenty One Pilots

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white