Tūve Lū paziņo jaunā albuma izdošanas datumu, laiž klajā jaunu dziesmu

Publicēšanas datums : 02.08.2019

Zviedru dziesmu autore Tūve Lū (Tove Lo) sociālo mediju profilos sniedza informāciju par savu nākamo albumu “Sunshine Kitty”, kā arī izdeva savu jaunāko singlu “Bad As The Boys”. 

Vēl nedzirdētais albums, kura pirmo singlu “Glad He's Gone” mūziķe klausītājiem nogādāja maija beigās, visiem interesentiem kļūs pieejams 20. septembrī. Dziedātāja neslēpa arī plates skaņdarbu sarakstu. Tajā redzamas sadarbības ar Džeku Džounsu (Jax Jones), Kailiju Minogu (Kylie Minogue) un citiem izpildītājiem. 

“Tas [albums] ir pilns ar dziesmām par naivu un pusaudžu mīlestību, nākotnes bailēm un par to kā ir būt par viegli ievainojamu dīvaini”, raksta dziedātāja, “Es ļoti lepojos ar šo albumu un esmu ļoti pateicīga visiem, kas piedalījās tā veidošanā. Atskaite ir sākusies!”

Jaunais singls “Bad As The Boys” tapa sadarbībā ar 23. gadu veco somu dziedātāju un dziesmu autori Almu (Alma), kura pagaidām ir izdevusi vienu mini-albumu. 

“Sunshine Kitty” kļūs par Tūves ceturto studijas albumu, sekojot 2017. gada platei “Blue Lips”, kas mūziķes dzimtenē ieņēma 15. pozīciju, savukārt “Billboard 200” palika 138. vietā.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white