Trojs Sivāns un Teita Makreja piesaka jaunu singlu

Publicēšanas datums : 07.04.2021

Gribat dzirdēt, kā izklausās muzikāla sadarbība starp trīs kontinentiem? Drīz mums visiem būs šāda iespēja.

Austrāliešu dziedātājs Trojs Sivāns (Troye Sivan) un kanādiešu mūziķe Teita Makreja (Tate McRae) ir publicējuši detaļas par savu gaidāmo muzikālo sadarbību ar albāņu dīdžeju DJ Regard, kurai dots nosaukums “You”.

Dziesmas, kuras producents ir DJ Regard un kurā dzirdams Sivāna un Makrejas vokāls, kaceklis pirmo reizi parādījās austrālieša TikTok kontā, kad viņš tajā ievietoja klipu, kurā abi ar Teitu dzied līdzi jaunajai dziesmai. Pēc tam Sivāns ievietoja savā kontā vēl vienu video, kurā dziesmai līdzi dzied viens pats.

Toties DJ Regard kanālā YouTube ir publicējis oficiālo dziesmas kacekli, kuru vari noskatīties zemāk:

Jaunumi par gaidāmo singlu, kura dzimšanas diena paredzēta 16. aprīlī, nākuši tikai dažas stundas pēc tam, kad DJ Regard tika nominēts BRIT Award par Labāko britu singlu ar dziesmu “Secrets”, kas ir viņa sadarbība ar angļu dziedātāju Reju (Raye).

“Nespēju tam noticēt. “Secrets” ir nominēta kā Labākais britu singls šā gada @britawards,” Instagramā rakstījis dīdžejs, kura īstais vārds ir Dardans Aliu (Dardan Aliu).

 “Es tikai vēlos jums visiem teikt ļoti lielu paldies par to, ka esat mani atbalstījuši, šis bez jums visiem nebūtu iespējams & un es būšu mūžīgi pateicīgs visiem saviem faniem visā pasaulē.”

Jāpiebilst, ka “You” būs pirmais singls, ko sagaidīsim no 17 gadus vecās Teitas Makrejas, pēc tam, kad viņa 26. martā laida klajā savu otro EP “Too Young to Be Sad”. 

Kas attiecas uz Sivānu, viņš 2021. gadu ir iesācis ar savas 2020. gada dziesmas “Easy” pārstrādi, piepulcinot tai Keisiju Masgreivzu (Kacey Musgraves) un Marku Ronsonu (Mark Ronson). Dziesmas oriģināls tika iekļauts Sivāna 2020. gadā izdotajā EP “In a Dream”. 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Troye Sivan, Tate McRae

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white