Trojs Sivāns pievienojas Nikolai Kidmenai jaunās filmas "Boy Erased" reklāmas rullītī

Publicēšanas datums : 18.07.2018

Lai gan daudzi pazīst Troju Sivānu (Troye Sivan) kā popzvaigzni, viņš uzsāka savu karjeru izklaides industrijā kā aktieris. 

Hita “My My My!” izpildītājs jau atkal ir atgādinājis par saviem aktiermākslas talantiem gaidāmajā filmā “Boy Erased”, kas ir balstīta uz patiesiem notikumiem autora Gararda Konlija (Garrard Conley) pieredzē geju sarunu terapijas nometnē. Filmā galvenajās lomās redzami Lūkas Hedžs (Lucas Hedges), pusaudzis, kurš cenšas izprast savu seksuālo orientāciju, kad viņa reliģiskā māte (Nikola Kidmena (Nicole Kidman)) un baptistu mācītājs tēvs (Rasels Krovs (Russell Crowe)) nolemj nosūtīt viņu uz sarunu terapijas nometni, lai “labotu” viņu. 

Filmas pirmajā reklāmas rullīti dzirdama arī vēl neizdota Troja Sivāna un Sigur Ros dalībnieka Jonsi (Jonsi) dziesma, kuras nosaukums ir “Revalation”. Klusā un kosmiskā stila dziesma sniedz jau tā emocionāli piesātinātajam stāstam ideālu noskaņu. Sivāns dalījies ar filmas kacekli arī savā Instagram profilā, pieminot dziesmu: “Piedāvājam “Revelation”, oriģināldziesmu, kuru filmai sarakstīja Leilands (Leland), Jonsi un es. Nevarētu būt vēl lepnāks būt par daļu no šī projekta.” 

Filmas “Boy Erased” reklāmas rullīti un Sivāna Instagram publikāciju apskati zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white