Treviss Skots aizstāv uz skatuves uzkāpušu fanu

Publicēšanas datums : 16.05.2018

Treviss Skots (Travis Scott) nostājies fana pusē.

Sestdien, 12.maijā reperis kopā ar grupas Migos dalībnieku Quavo uzstājies „Rolling Loud” festivālā Maiami, Floridā, kad kāds entuziasma pārņemts fans uzrāpies uz skatuves, lai pievienotos 26 gadus vecajam „Grammy” balvas nominantam. Taču momentā reaģējuši arī vairāki apsardzes darbinieki, kuri uzreiz metušies aizkavēt pagaidām neidentificēto vīriešu kārtas fanu.

image 2
Travis Scott & Quavo


Kad fans ticis nogāzts uz grīdas un viens no apsardzes darbiniekiem grasījies tam iespert, Skots pacēlis rokas, lai ar šo žestu apturētu apsardzi no fana saķeršanas un noraušanas no skatuves. Kad apsardzes darbinieki skatuvi atstājusi, reperis palīdzējis vīrietim piecelties un turējis mikrofonu viņam pie mutes, kamēr laimīgais fans lēkājis apkārt un repojis dziesmas rīmes.

image 1
Travis Scott


Kad dziesma bijusi galā, Skots pasaucis fanu aprunāties. „Ei, dēls, tu saproti, ko tu nupat izdarīji, vai ne? Tu atnāci šī te dēļ?” viņš jautājis vīrietim.

Pēc tam reperis parādījis uzcītīgajam fanam, kur var nokāpt no skatuves.

image 3
Travis Scott


„Apsardze, neaiztieciet viņu. Esmu visu nokārtojis, Uzdedziet gaismas,” Skots sacījis mikrofonā, kamēr turpinājis norādīt sanākušajiem cilvēkiem, lai pulcējas ap skatuvi un palīdz fanam nokāpt no skatuves.

„Nedari to, pogainais, ar viņu viss ir kārtībā, viņš ir OK, viņš ir OK. Nē, nē, nē. Viņš ir daļa no priekšnesuma. Viņš ir OK. Viņš ir fans, brāli. Mēs tā nerīkojamies,” Treviss sacījis mikrofonā, kamēr skatītāji aplaudējuši.

Tad dziesmas „Big Shot” izpildītājs aicinājis: „Visi ar kamerām, nolieciet tās malā. Jūs visi, palīdziet šim puisim!”

image 4
Travis Scott


Pagaidām pats reperis nekādus oficiālus komentārus par šo gadījumu nav sniedzis.

Jāpiebilst, ka „Rolling Loud” festivālā reperis skatītājiem prezentējis arī pavisam jaunu dziesmu „Stargazing”.Reizēm pārgalvība atmaksājas, bet reizēm var arī nopietni norauties pa zobiem!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white