Top oficiāla Avicii biogrāfija

Publicēšanas datums : 08.04.2021

 Vēl šogad plānots izdot oficiālo Avicii biogrāfiju.

Grāmatā, kurai dots nosaukums “Tim: The Official Biography of Avicii”, iekļautas intervijas ar pāragri mūžībā aizgājušā dīdžeja un producenta ģimeni, draugiem un kolēģiem mūzikas industrijā. Iepriekš to bija plānots izdot jau pērn.

Grāmatu, kuras autors ir dažādus apbalvojumus ieguvušais žurnālists Mans Mosesons (Måns Mosesson), Lielbritānijā paredzēts izdot 16. novembrī, un to veiks izdevniecība “Sphere”. 

image 1

“Grāmata rada godīgu Tima (Berglinga, kas bija Avicii īstais vārds) tēlu un atspoguļo viņa meklējumus dzīvē, nenovēršoties no grūtībām, ar kurām viņš saskārās,” rakstīts izdevuma anotācijā.

“Ir gandrīz neiespējami aptvert, cik liela bijusi Tima Berglinga ietekme gan mūzikas industrijā vispār, gan uz viņa faniem visā pasaulē. Mans Mosesons ir sekojis Tima pēdu nospiedumiem pāri visai pasaulei, sākot no viņa bērnības ielām Stokholmā, uz Maiami, Ibicu un Losandželosu, lai nodrošinātu to, ka Tima dzīve un darbs tiek atspoguļots maksimāli precīzi un visā krāšņumā.”

Visi no Avicii biogrāfijas pārdošanas iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Tima Berglinga labdarības fondam, kas tika izveidots pēc mūziķa nāves 2018. gada aprīlī. 

Avicii tēvs, Klāss Berglings (Klas Bergling) 2020. gada maijā kādā intervijā runājis par fonda darbu un par sava dēla atstāto mantojumu.

“Kad viņš nomira, mēs saņēmām tik brīnišķīgas atsauksmes. Nebija neviena negatīva vārda. Mēs izveidojām mājaslapu, kurā fani varētu dalīties savās izjūtās. Es teiktu, ka ap Timu un to, kas viņam bija svarīgs, valda pastāvīgi pozitīva atmosfēra,” sacījis Klāss.

“Viņš bija ļoti tiešs, ļoti godīgs, viņš bija asprātīgs tādā neuzkrītošā veidā. Viņu ļoti aizrāva daba, dzīvnieki un taisnīgums. Viņam nepatika netaisnība... Mums viņa ļoti pietrūkst.”

Nu ko, arī mums viņa pietrūkst.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Avicii

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white