Top komēdijseriāls, ko iedvesmojis (un producē) Harijs Stailzs

Publicēšanas datums : 17.05.2018

Harijs Stailzs (Harry Styles), jā, tas Harijs Stailzs dāvā savu dzīvi mazajam ekrānam.

24 gadus vecais dziedātājs, kurš atpazīstamību iekaroja kā viens no puišu grupas One Direction dalībniekiem un pagājušajā gadā laida klajā savu pirmo solo albumu, būs jauna seriāla televīzijas kanālā CBS izpildproducents.

image 3
Harry Styles


Komēdijseriālā ar nosaukumu „Laimīgi kopā” („Happy Together”) galvenajās lomās redzēsim Deimonu Vaijansu junioru (Damon Wayans Jr.) un Emberu Stīvensu Vestu (Amber Stevens West) kā precētu trīsdesmitgadnieku pāri, kuri laimīgi dzīvo piepilsētā, līdz pie viņiem negaidīti ievācas jauna popzvaigzne, kuru atveidos austrāliešu aktieris Fēlikss Malards (Felix Mallard).

image 1
Harry Styles; Felix Mallard, Amber Stevens West & Damon Wayans Jr.


Jautāsiet, kāds sakars Stailzam ar šo seriālu? Nu, kā izrādās, seriāla scenārijs ir balstīts nozīmīgu periodu mākslinieka īstajā dzīvē.

One Direction panākumu pirmsākumā, tikko nācis no televīzijas talantu šova „The X Factor”, Stailzs dzīvojis pie sava drauga un padomdevēja Bena Vinstona (Ben Winston), kurš arī būs viens no jaunā seriāla izpildproducentiem.

Kā ziņojis žurnāls „Rolling Stone”, tobrīd Stailzs bijis tikko izvācies no savas ģimenes mājas Češīrā un viņam vajadzējis, kur palikt, kamēr tiek izremontēta viņa jaunā mājvieta. Viņš palūdzis, vai drīkst uz neilgu laiku padzīvot pie Vinstona un viņa sievas Mereditas (Meredith), kuri dzīvojuši Londonas piepilsētā. Lai arī sākotnējā noruna bijusi vien par pāris nedēļām, dziedātājs uz Vinstonu matrača viņu bēniņos pavadījis 20 mēnešu.

image 7
Ben Winston


„Šie 20 mēneši bija laiks, kad viņi no realitātes šova dalībniekiem kļuva par visā pasaulē pazīstamiem māksliniekiem,” pastāstījis Vinstons. „Tobrīd viņš dzīvoja ar mums visparastāko piepilsētas dzīvi. Neviens to tā arī neuzzināja. Pat, kad viņš izgāja paēst ārpus mājas, neviens neticēja, ka tas patiesi ir viņš. Taču viņš pie mums iedzīvojās, un, kad mūs pameta, mēs jutāmies iztukšoti.”

Par Harija iesaisti seriāla tapšanā bijusi iespēja izteikties arī tā zvaigznēm.

image 2
Felix Mallard, Amber Stevens West & Damon Wayans Jr.


„Es ar viņu aprunājos, kad tika nolemts, ka seriāls tiešām tiks filmēts, un viņš bija ļoti priecīgs,” pastāstījis 20 gadus vecais Malards.

Aktieris arī atzinis, ka, atveidojot vienu no lielākajām popzvaigznēm pasaulē, izjūt zināmu spiedienu, bet mierinot sevi ar domu, ka seriāls jau nav precīza īstā Harija īstās dzīves kopija. Tas gan nenozīmējot, ka dziedātājs netikšot iesaistīts lēmumu pieņemšanā.

„Šis ir viņa stāsts, un, lai arī mēs to nestāstām tīri dokumentālā stilā, cilvēki noteikti uzdos jautājumus, piemēram: „Vai tas tiešām ar tevi notika?”” sacījusi 31 gadu vecā Stīvensa Vesta. „Tāpēc viņam noteikti rūpēs stāsts, ko mēs stāstīsim. Es domāju, ka viņam kā producentam būs diezgan liela ietekme.”

image 5
Amber Stevens West


„Man šķiet, ka viņš ir diezgan aizņemts čalis,” sacījsi 35 gadus vecais Vaijanss juniors. „Taču es priecājos, ka viņš šim projektam ir piesaistījis savu vārdu, lai šo stāstu padarītu autentiskāku.”

image 4
Damon Wayans Jr.


Jāpiebilst, ka Malards, kurš jau 12 gadus spēlē ģitāru, sapņojot par iespēju kādreiz kopā ar Hariju uzspēlēt studijā.

„Cerams, es kādreiz varēšu uzspēlēt kopā ar Hariju! Tas būtu fantastiski!”

image 6
Felix Mallard


Nu, ja mums neizdosies uzspēlēt kopā ar Hariju, varēsim vismaz vērot seriālu par viņa dzīvi!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white