Top jauna mūzikas platforma

Publicēšanas datums : 05.01.2021

Tauta runā, ka reperi Meek Mill, 21 Savage, Lil Baby un Lil Durk gatavojas apvienoties, lai radītu pilnīgi jaunu mūzikas straumēšanas platformu.

Par šo jaunumu pagājušā gada nogalē pirmais paziņoja Meek Mill, publicējot to savā Tvitera kontā.

“Es, Lil Baby un Durkio mēģinām pierunāt kādu Silīcija ielejā, lai palīdz mums izveidot pašiem savu mūzikas straumēšanas platformu, kurai mēs būtu galvenie īpašnieki,” viņš rakstījis. “Mēs samaksāsim! Mums ir vajadzīgi labākie Silīcija ielejas speciālisti, lūdzu!”

Pēc tam Meek Mill pievienojis vēl vienu tvītu, kurā atklājis arī 21 Savage dalību projektā, kuru mūziķu grupa cer īstenot 2021. gada laikā.

Dienu vēlāk Meek Mill papildinājis informāciju par nākotnes projektu, kurš cita starpā paredz arī ienākumu daļas ziedošanu “cilvēkiem, uz kuru rēķina mēs pelnām”, kā arī mēģinās maksimāli “palielināt melnādaino pārticību”. 

Atsevišķā tvītā Meel Mill turpinājis: “Visu cieņu arī Spotify, caur viņiem mēs pelnām miljonus, tā ir viena no manām ienesīgākajām platformām! Mums ir vajadzīga arī viņu palīdzība... taču mēs gatavojamies radīt ko tādu, kas palīdzēs palielināt melnādaino cilvēku pārticību, un mēs nekādā gadījumā necietīsim neveiksmi, mums ir milzīga atbalsta sistēma, sāksim rosīties.”

Tomēr dziesmas “What’s Free”izpildītājs piezīmējis, ka jaunais projekts tomēr nebūšot “tas pats”, kas Spotify, Tidal un Apple Music.

“Mēs pat nemēģinām radīt ko līdzīgu Spotify... Tidal... Apple, mēs gribam radīt platformu/rīku un savienot to ar šīm lielajām kompānijām, radot kaut ko, kas pelna miljonus! Ja tu esi veiksmīgs reperis, kas pārdod daudz mūzikas, kam ir liela ietekme, piesakies procentiem.”

Tad nu gaidīsim, kas lielajiem reperiem izdosies un sanāks!

Foto: twitter.com @MeekMill

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white