Top dokumentālā filma par Billiju Eilišu

Publicēšanas datums : 18.12.2020

Britu popmūzikas brīnumbērna Billijas Eilišas (Billie Eilish) faniem ir iespēja apskatīt pirmos kadrus no topošās dokumentālās filmas.

Šonedēļ kompānija “Apple Original Films” laidusi klajā dokumentālās filmas “Billija Eiliša: Pasaule ir nedaudz miglaina” (Billie Eilish: The World's A Little Blurry”) oficiālo reklāmas klipu jeb treileri.

“Brīdis, ko visi esat gaidījuši, ir klāt,” rakstījusi televīzijas kompānija Tviterā, publicējot videomateriālus, kuros Eiliša ir redzama intīmos mirkļos kopā ar ģimeni.

Filmas režisors ar R.Dž. Katlers (R.J. Cutler), un, kā izskatās, tad filmā uzmanība tiek vērsta uz populārās mākslinieces bērnību un starptautiskas slavas iegūšanu vien 17 gadu vecumā.

“Šī ir manu vecāku gulta, un es tajā guļu, jo man ir bail no briesmoņiem manā istabā,” smejoties filmā saka Billija, izpelnoties mammas apskāvienu.

Reklāmas klipā daudz redzam Billiju pieauguam no mazuļa vecuma līdz pat autovadītājas tiesību iegūšanai un savas “sapņu mašīnas” iegādei.

Vēlāk treilerī varam sekot dziedātājai viņas koncerttūrē. “Vai ar jums viss kārtībā?” dziesmas “Bad Guy” izpildītāja jautā saviem faniem. “Hei, man jāzina, ka ar jums viss ir kārtībā, jo jūs esat iemesls tam, ka ar mani viss ir kārtībā.”

Jāpiebilst, ka dokumentālā filma, par kuru pirmo reizi masu mediji ziņoja jau pērn, izpelnījās plašu sabiedrības uzmanību sava 25 miljonus lielā budžeta dēļ.

Atgādinām, ka Billija Eiliša ir nominēta četrām balvām gaidāmajā 2021. gada “Grammy” ceremonijā, ieskaitot par Labāko dziesmu, Labāko ierakstu, Labāko popa solo izpildījumu un Labāko dziesmu, kas uzrakstīta vizuālajam medijam.

Tiek solīts, ka filma “Billija Eiliša: Pasaule ir nedaudz miglaina” televīzijas kanālā Apple TV+ skatītājiem būs pieejama no 2021. gada 26. februāra.

Foto: apple.com 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white