TOP 40 ir atkal klāt!

Publicēšanas datums : 20.08.2021

TOP 40 ir atkal klāt! Katru piektdienu plkst. 13:00 slēdz skaļāk EHR radio staciju (104,3 FM) un klausies Eiropas populārāko hitu TOP 40, ko vadīs ilggadējais topa ambassadors Roberts Lejasmeijers, sadarbībā ar Inchcape Certified Mazlietoti automobiļi. 

Eiropas Hitu Radio skan Latvijā populārākie hiti, kas apvieno Eiropas un Latvijas klausītāju mūzikas izvēli. Arī Tu vari ietekmēt rezultātus, balsojot par Top 40 dziesmām EHR bezmaksas radio aplikācijā, kas pieejama Google Play, App Store un Huawei Gallery.

Starptautiskajā TOP 40 pievienojas starptautiskais un inovāciju pilnais Inchcape Certified Mazlietoti automobiļi, kas pārstāv daudzpusīgus zīmolus, kā  BMW, BMW motocikli, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda un MINI - automobiļi katrai gaumei, tieši tā arī atradīsi dziesmas katrai gaumei TOP 40 skanējuma ēterā.

Klausies EHR TOP 40 piektdienās vienos dienā, sadarbībā ar Inchcape Certified Mazlietoti automobiļi!  Pavadībā ar Roberta Lejasmejera enerģisko kompāniju un iestartē brīvdienas pēc savas gaumes! Ja tomēr nepaspēj noklausīties raidījumu ēterā, dodies uz podkāstu sadaļu un klausies to atkārtoti!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white