Tomorrowland piedāvās vairāk nekā 30 dažādas skatuves

Publicēšanas datums : 14.06.2016


Tomorrowland ir atpakaļ! Zemeslodes lielākais elektroniskās mūzikas festivāls atgriežas ar vairāk nekā 30 dažādām skatuvēm un pārāk daudz mākslinieku, lai tos saskaitītu.

Uz galvenās skatuves uzstāsies tādas superzvaigznes kā KSHMR, Steve Angelo, Armin van Buuren, Tiësto, Martin Garrix un daudzi citi. Arī atlikušajā mākslinieku sastāvā atrodams ne viens vien spožs talants, kuru vērot varēs uz pārējām mākslinieku, zīmolu un paša festivālā kūrētajām skatuvēm.

Pirmajā dienā papildus galvenajai  tiks piedāvātas vēl 9 skatuves, piemēram, Laidback Luke zīmola "Super You & Me" skatuve, trance skatuve ar Aly & Fila un Gouryella; Jamie Jones piedāvās "Paradise", bet, iespējams, visgaidītākais šovs - Eric Prydz un Deadmau5 būs vērojams uz "mau5trap" skatuves.

Ātri aplūkojot otrās dienas sastāvu, pirmais, ko ieraugam - Tommorowland palielinājuši skatuvju skaitu līdz 13 (ieskaitot galveno).  Kamēr Axwell Λ Ingrosso, The Chainsmokers un pārējie galvenās skatuves mākslinieki piestāstīs lielāko uzmanību, "Axwell's Axtone", Lost Frequencies,  "Q-Dance" un Aman Beyer "Kozzmozz" skatuves piedāvās plašu klāstu dažāda stila mūzikas.

Svētdien būs iespēja izbaudīt vēl 12 unikālas skatuves. Kopumā šajā trīs dienu festivālā būs iespēja vērot šovus uz 33 dažādām skatuvēm.

"The Barong Family" skatuve ar Jauz, San Holo un pat NGHTMRE vs. Slander, iespējams, būs viena no skaļākajām. Vieglas house mūzikas cienītājiem Bakermat būs izveidojis vienu no labākajām deep tropical house skatuvēm "Bakermat and friends", uz kuras uzstāsies tādi mākslinieki kā Sam Feldt, Matoma un Michael Calfan.

Festivāls norisināsies no 22. līdz 24. jūlijam Beļģijā. Biļetes gan diemžēl jau ir izpārdotas.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white