The Weeknd un citi kļuvuši par gada ietekmīgākajiem cilvēkiem pēc žurnāla “Time” versijas

Publicēšanas datums : 24.09.2020

Pats populārākais žurnāls Amerikā izveidojis savu ikgadējo ietekmīgāko cilvēku sarakstu no politikas, zinātnes un šovbiznesa nozarēm. Kategorijā mākslinieki savu vietu atraduši dziedātāji The Weeknd, Džejs Balvins (J Balvin), Holzija (Halsey), Selēna Gomesa (Selena Gomez), kā arī repere “Megan Thee Stallion”, kurai dots tituls pioniera tituls.

Lielu atzinību ikgadējā saraksta sastādīšanā guvis dziesminieks The Weeknd, kas gluži tāpat kā “Megan Thee Stallion” nokļuvis uz žurnāla vāka. Rekomendāciju mūziķim uzrakstījis pats Eltons Džons (Elton John), kurš izpildītāju salīdzinājis ar amerikāņu dziedātāju Prinsu (Prince). “Viņš nav ieinteresēts komerciālos nolūkos, tomēr viņš ir viens no visvairāk straumētākajiem izpildītājiem platformā “Spotify”. Gluži kā Prinss viņš maršē savā ritmā. Tas ir piemērs kādam vajadzētu būt māksliniekam,” raksta Eltons Džons. Tāpat saraksta atklāšanas ceremonijā, populārais dziedātājs izpildīja savu šā gada fenomenālo hitu “Blinding Lights”. 

Savukārt īstu aprakstu par amerikāņu reperi iesniedza Oskara godalgai nominētā aktrise Taradži Hensone (Taraji Henson), nosaucot dziesminieci par stipru un ļoti talantīgu savā darbā, ko apstiprina divi šā gada hiti - “Savage” un “WAP”, kam izdevies ieņemt singlu topu pirmās vietas.

Tāpat sarakstā nonākuši Selēna Gomesa. Par viņas kandidatūru izteikusies aktrise Amerika Ferera (America Ferrera). Par Holziju labus vārdus teikuši korejiešu izpildītāji no grupas “BTS”, savukārt Džeju Balvinu atbalstījusi Kamila Kabeijo (Camila Cabello).  

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: The Weeknd

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white