The Weeknd izdod “Save Your Tears” remiksu ar Arianu Grandi

Publicēšanas datums : 23.04.2021

Kanādiešu mūziķis The Weeknd nedēļas vidū apstiprināja, ka viņa dziesmas “Save Your Tears” oficiālajā remiksā piedalīsies Ariana Grande un ka tas tiks izdots piektdien.

Izskatās, ka arī Arianai Grandei nekas nav bijis pret šo ideju, jo abi mākslinieki savos sociālo mediju kontos gandrīz vienlaikus publicējuši kopīgā singla vizuālo noformējumu. Tajā redzama dziesmas “Positions” izpildītājas animēta versija, kas atspoguļojas dziesmas “Blinding Lights” izpildītāja leģendārajās saulesbrillēs, kas ir kļuvušas par viņa albuma “After Hours” neatņemamu aksesuāru.

Jaunumi nākuši pēc tam, kad abas superzvaigznes Tviterā publicējušas astoņas sekundes gadu audio kacekli, kurā abu labi trenētās balsis harmonizē vārdus “Es nezinu, kāpēc aizskrēju prom” (“I don't know why I run away”), kas atrodami The Weeknd Billboard 200 topa 1. vietā pabijušajā albumā iekļautajā dziesmā. Jāpiemin, ka dziesmas “Save Your Tears” oriģinālversija pašlaik ir atrodama Billboard Hot 100 topa 5. vietā.

Tāpat interesants fakts ir tas, ka šī ir jau trešā The Weeknd un Arianas Grandes muzikālā sadarbība septiņu gadu laikā. Pavisam nesen The Weeknd piedalījās dziesmā “Off the Table”, kas iekļauta Grandes visjaunākajā albumā “Positions”, bet sešus gadus pirms tam abi apvienojās Billboard Hot 100 topa 7. pozīciju sasniegušajā singlā “Love Me Harder”, kas nāca no dziedātājas 2014. gadā izdotā otrā studijas albuma “My Everything”.

Nevar nepieminēt, ka albuma “After Hours” autors tajā iekļauto dziesmu premiksos ir iekļāvis daudzas pazīstamas mūzikas zvaigznes, ieskaitot Rozāliju (Rosalia) dziesmā “Blinding Lights”, Kenny G un Doja Cat divās dažādās dziesmas “In Your Eyes” versijās, un Lil Uzi Vert “Heartless” remiksā. Nu šai kompānijai ir pievienojusies arī Ariana Grande.

Skaties video zemāk:

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white