The Weeknd „Blinding Lights” gāž rekordu

Publicēšanas datums : 10.03.2021

Izskatās, ka karma nedaudz vēlas atlīdzināt The Weeknd par izbojāto „Grammy” ceremoniju.

Kanādiešu dziesminieka singls „Blinding Lights” ir bijis ārkārtīgi populārs mūzikas cienītāju vidū jau kopš tā klajā laišanas brīža 2019. gada novembrī, un šās nedēļas sākumā tam ir izdevies tikt pie vēl nepieredzēta panākuma: „Blinding Lights” ir kļuvusi par pirmo dziesmu, kas veselu gadu ir pavadījusi Billboard Hot 100 topa pirmajā desmitniekā. Turklāt arī Top 5 šai dziesmai izdevies uzkavēties visilgāk, proti, pavisam 43 nedēļas.

Tādā veidā tā ir pārspējusi iepriekšējo rekordisti – Post Malone dziesmu „Circles”, kas iemanījās topa augšpusē noturēties 39 nedēļas. Starp citu, gan Post Malone, gan The Weeknd „pieder” vienai un tai pašai ierakstu kompānijai „Republic Records”. 

Kopumā Billboard Hot 100 topā „Blinding Lights” ir pavadījusi jau 65 nedēļas, kas varētu nozīmēt apdraudējumu arī grupas Imagine Dragons hita „Radioactive” rekordam, kam šajā topā izdevies pavadīt 87 nedēļas no vietas.

Tieši tāpēc vēl jo mazāk ticams šķiet fakts, ka „Grammy” žūrijai The Weeknd mūzika nav likusies gana nozīmīga, lai to nominētu jebkādai 2021. gada ceremonijas balvai.

Tomēr, atgriežoties uz pozitīvākas nots, pats mūziķis žurnālam „Variety” pastāstījis, ka dziesmas sākotnējie panākumi viņam devuši to novērtējumu, kas bijis vajadzīgs, lai turpinātu radīt piedzīvojumu pilnās dziesmas, kas iekļautas viņa jaunākajā albumā „After Hours”, kas tika laists klajā tieši pirms gada. 

„Sākumā man šķita, ka esmu pārspīlējis ar savām ambīcijām,” sacījis The Weeknd. „Es esmu ambiciozs, taču man šķita, ka nu varbūt ir par daudz. Taču, kad cilvēkiem sāka patikt „Blinding Lights”, es nospriedu: „Tā tik ļoti Nelīdzinās mūsdienu mūzikai, bet cilvēkiem vienalga patīk.””

Atskatoties uz aizgājušo gadu, kurā The Weeknd vienkārši ir dominējis, viss sākās ar „Blinding Lights” (lai gan „Heartless” tika izdota dažas dienas iepriekš). Un, lai gan dziesmā tiek apdziedāta briesmīga situācija, tā ir kļuvusi arī par spēka un grūtību pārvarēšanas simbolu.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: The Weeknd

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white