The Weeknd apsūdzējis “Grammy” godalgu korupcijā

Publicēšanas datums : 26.11.2020

Divas dienas atpakaļ ASV Nacionālā Ierakstu mākslas un Zinātnes Akadēmija paziņoja 2021. gada “Grammy” godalgas nominācijas. Starp pretendentiem uz balvu nevienā kategorijā pārsteidzošā kārtā nebija redzams dziedātājs The Weeknd, kurš tagad apsūdzējis godalgas pasniegšanu korupcijā.

Mūziķis dalījies ar savām domām savā Twitter profilā. Mākslinieks piesaucis akadēmiķus padarīt balsošanas procesu caurredzamu. ““Grammy” godalga joprojām ir korumpēta. Jūs esat parādā caurredzamību man, maniem faniem un industrijai,” uzrakstījis dziedātājs. Vairāki mūziķi atbalstījuši The Weeknd, norādot, ka dziedātājam gramofona balva, tikusi laupīta. 

 Īsi pēc notikušā muzikālie mediji mēģinājuši saprast iemeslu šādam notikumu pavērsienam. Versija ar termiņu nokavēšanu uzreiz tikusi atmesta malā, tā kā Akadēmija pieņēma pieteikumus līdz 31. augustam. Tas ir redzams arī pēc Teilores Sviftas atrašanās sarakstā, kuras albums “Folklore” tika izdots vēlāk par The Weeknd plati “After Hours”. Tāpat arī viens no lielākajiem gada hitiem “Blinding Lights” nespēja iekļūt nevienā no nominācijām. 

Pagaidām vispatiesākā versija ir medija “TMZ” notikumu variants, kas izklāstīja par notikušo konfliktu starp godalgas rīkotājiem un izpildītāju. Medijs ziņo, ka dziedātājam tika izvirzīts ultimāts - vai “Grammy”, vai “Superkauss” (Nacionālās amerikāņu futbola līgas sezonas izšķirošā spēle) un, kā zināms, mākslinieks tomēr izvēlējies uzstāšanos amerikāņu futbola līgas pasākumā. 

Godalgu pasniegšana norisināsies nākamā gada 31. janvārī. 

 Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: The Weeknd

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white