The Weeknd apraudas, uzstājoties Coachella festivālā

Publicēšanas datums : 16.04.2018

Ļauj asarām ritēt…

Pagājušās piektdienas, 13.aprīļa vakarā mūziķis The Weeknd kāpa uz 2018.gada Coachella mūzikas festivāla skatuves un, lai gan pēc paša atzinuma viņš ne vienmēr spēj just savu seju („Can’t Feel My Face”), tovakar, izpildot savas dziesmas „Call Out My Name” un „Privilege”, par kurām runā, ka tās esot par viņa bijušo meiteni Selēnu Gomesu (Selena Gomez), ar kuru The Weeknd satikās 2017.gadā, viņš pavisam noteikti izjuta spēcīgas emocijas.

image 1
The Weeknd


Abas The Weeknd izpildītās dziesmas ietilpst mākslinieka, kura īstais vārds ir Eibels Tesfaije (Abel Tesfaye), pagājušajā mēnesī klajā laistajā EP ar nosaukumu „My Dear Melancholy”.

image 3Kas attiecas uz The Weeknd un Selēnas attiecībām, tad atgādinām, ka abi mūziķi sāka satikties 2017.gada janvārī, bet tā paša gada oktobrī nolēma iet katrs savu ceļu. Gomesa ātri vien pēc tam attapās sava „ik pa laikam” mīļotā puiša, dziedātāja Džastina Bībera (Justin Bieber) skavās.

image 4
Justin Bieber; Selena Gomez


Daudzi fani nekavējoties pievērsuši visas pasaules uzmanību The Weeknd asarām savas emociju pilnās uzstāšanās laikā un rotaļājušies ar domu, ka šādu dziedātāja reakciju izsaukušas viņa atmiņas par kādreizējo attiecību izjukšanu.

the full performance, enjoy having a mental breakdown {I}

A post shared by The Weeknd & Selena Gomez (@abelenaslove) on
Atgādinām, ka dziesmā „Call Out My Name” atrodamas tādas rindas kā „Es tev palīdzēju tikt laukā no salauztas vietas” („I helped you out of a broken place”) un „Kad sākās grūti laiki, es pārliecinājos, ka turu tevi sev cieši līdzās” („When times were rough, I made sure I held you close to me”).

image 2
Selena Gomez & The Weeknd


Fani jau iepriekš ir apsprieduši domu, ka tie attiecināmi uz Gomesas veselības problēmām, ar kurām viņa saskārusies abu attiecību laikā, ieskaitot nieres transplantācijas operāciju.

Dziesmā „Privilege” 28 gadus vecais mākslinieks dzied: „Izbaudi savu priviliģēto dzīvi/ Jo es tevi naktī vairs neturēšu savās skavās/ Mēs esam atvadījušies pēdējo reizi/ Tāpēc vismaz mēģināsim beigt visu ar smaidu sejā/ Un es nevēlos dzirdēt, ka tu ciet.” („Enjoy your privileged life/ 'Cause I'm not gonna hold you through the night / We said our last goodbyes / So let's just try to end it with a smile / And I don't wanna hear that you're suffering”).

Jāpiebilst, ka vēl pagājušajā gadā Gomesa un The Weeknd Coachella festivālu apmeklēja kopā kā pāris, un Selēna nespēja paturēt savas rokas pie sevis („Can’t Keep My Hands to Myself”), par savām attiecībām ar mūzikas topu zvaigzni oficiāli paziņojot Instagramā.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) onDiemžēl tikai gadu vēlāk lietas rādās jau pavisam citādi…

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white