The Chainsmokers Prāgā izpilda jaunu dziesmu

Publicēšanas datums : 13.02.2018

Producentu duets priecējis čehu fanus ar vēl nedzirdētu dziesmu, kas varētu kļūt par viņu nākamo lielo hitu.

The Chainsmokers briest padarīt 2018. par lielu gadu. Tas viss iesākās ar dueta jaunāko singlu “Sick Boy” – tumšu dziesmu, kurā viņi izmēģina jaunu elektro-roka skaņu. Tagad internetā ir uzpeldējis fragments ar vēl iepriekš nedzirdētu dziesmu, kuru mūziķi izpildīja savā nesenajā koncertā Prāgā. Un izskatās visai daudzsološi. 

Dziesmas tekstu ziņā tā ir diezgan introspektīva: Drū Tagarts (Drew Taggart) dzied par slavas kritumiem, no būšanas populāram un vienam savā slavā, līdz kļūšanai par izsmiekla objektu. Citiem vārdiem sakot, dziesmu teksti ir visai depresīvi. Muzikālajā ziņā gan tā ir piepildīta ar lieliem un gaišiem elektroniskiem “āķiem”, kas lieliski iederēsies gan uz deju grīdas, gan radio viļņos. Pievienojiet vēl tam uguni un konfeti, kas ir neatņemama The Chainsmokers šovu sastāvdaļa, un dziesma izklausās pēc potenciālā topu grāvēja. 

 

Video autors ir pievienojis dziesmas nosaukumu kā “Everybody Hates Me”, lai gan jāatgādina, ka pati apvienība vēl neko nav oficiāli apstiprinājusi. Tad nu atliek tikai gaidīt un cerēt, ka dziesmas studijas ieraksta versija nonāks klausītāju rīcībā jau pavisam drīz. 

Mākslinieki: Chainsmokers

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white