The Chainsmokers gatavojas strādāt pie nākamā albuma

Publicēšanas datums : 25.02.2020

Amerikāņu dīdžeju un producentu duets The Chainsmokers savu sociālo mediju sekotājiem paziņoja, ka vēlas paņemt pārtraukumu no sociālo tīklu vietnēm, lai pievērstos nākamā studijas albuma izveidei.

Mēs dosimies nelielā pārtraukumā, lai radītu nākamo nodaļu mūsu mūzikā. Mēs nekad neesam bijuši tik iedvesmoti un gatavi strādāt pie ceturtā albuma, taču mēs paņemsim pauzi no sociālajiem medijiem (neskaitot pāris obligātos pienākumus), lai veltītu tam maksimāli daudz laika. Mēs ceram, ka jūs ilgosieties pēc mums, jo mums jūs pietrūkstiet,” atzina mūziķi savos sociālo tīklu vietņu profilos. Izpildītāji arī atbrīvojās no visiem Instagram ierakstiem, atstājot 8,2 miljonu sekotāju bagāto profilu ar jaunāko paziņojumu. 

View this post on Instagram

#TCS4

A post shared by The Chainsmokers (@thechainsmokers) on

Ceturtais studijas albums sekos 2019. gada platei “World War Joy”, kas “Billboard 200” palika 65. vietā, turpretī Lielbritānijas albumu topā nespēja iekļūt pirktāko plašu saraksta simtniekā. Duets izdod jaunu albumu katru gadu kopš 2017. gada debijas plates “Memories...Do Not Open”. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

 

Mākslinieki: Chainsmokers

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white