The Beatles albums “Abbey Road” atgriežas britu albumu topu virsotnē

Publicēšanas datums : 07.10.2019

Leģendārās Lielbritānijas grupas The Beatles veiksmīgākā plate “Abbey Road” jau atkal ir ieņēmusi pirmo vietu savas dzimtenes klausītāko albumu sarakstā, neskatoties uz to, ka grupa beidza pastāvēt 1970. gadā. 

Ikoniskā kvarteta albums “Abbey Road” tika izdots atkārtoti, atzīmējot grupas 50. gadadienu, iekļaujot iepriekš nedzirdēto materiālu no ierakstu studijas. Šāda parādīšanās Apvienotās karalistes albumu topā, uzstāda jaunu čārtu rekordu, kļūstot par albumu ar ilgāko laika sprīdi starp pirmās pozīcijas atkārtotu ieņemšanu. Grupai bija nepieciešami 49 gadi un 252 dienas, lai atgrieztos dzimtenes albumu topā. 

Svinot labās ziņas, Pols Makartnijs (Paul McCartney) sniedza nelielu komentāru Lielbritānijas čārtiem: “Ir grūti noticēt, ka “Abbey Road” joprojām spēj turēt līdzi pēc visiem šiem gadiem. Taču no otras puses tas tomēr ir sasodīti foršs albums”. 

Populārā plate spēja atgriezties arī otrpus okeānam, nokļūstot trešajā vietā “Billboard 200” topā. Iepriekš mūziķu albums iekļuva populārāko albumu topa trijniekā 1969. gadā.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

 

Mākslinieki: Beatles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white