Teilores Sviftas „Reputation” dodas uz debesīm

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Teilorei Sviftai (Taylor Swift) visi ceļi vaļā.

Pēc Oficiālā britu albumu čārta apskata nedēļas vidus datiem Teilores Sviftas „Reputācija” šonedēļ spīdēs īpaši spoži, jo dziedātāja ir taisnā ceļā uz savu trešo Nr.1 albumu Lielbritānijā.

image 5Dziedātājas un dziesmu autores sestais studijas albums pārliecinoši atrodas šīs nedēļas līderpozīcijās un līdz nedēļas beigām varētu sasniegt 100 000 pārdotu vienību, jo pirmajās trīs dienās kopš tā nonākšanas tirdzniecībā ir pārdots jau nedaudz vairāk kā 65 000 eksemplāru.

Tāpēc tik pat kā droši var apgalvot, ka Teilorei izdosies atkārtot albumu „Red” un „1989” panākumus, kuri britu albumu čārta 1.pozīciju iekaroja attiecīgi 2012. un 2014.gadā.

image 4


image 11Šobrīd „Reputation” pārdošanas rādītāji tā tuvāko konkurentu – Sema Smita (Sam Smith) albumu „The Thrill of It All” – pārspēj vairāk kā divas reizes. Līdz ar to pagājušās nedēļas līderis šonedēļ noslīdējis uz otro vietu.

image 6Tikmēr britu rokgrupa Shed Seven šonedēļ varētu tik pie savas augstākās pozīcijas britu albumu čārtā tās pastāvēšanas vēsturē, jo viņu piektais studijas albums „Instant Pleasures” pašlaik ir trešais pirktākais.

image 8Tikmēr Maikla Bola (Michael Ball) un Alfija Bo (Alfie Boe) „Together Again”, kas ir ceturtais, un Roja Orbisona (Roy Orbison) „A Love So Beautiful”, kas ir piektais, noslēdz nedēļas pārdotāko albumu piecinieku.

image 12Pilnīgi iespējams, ka šonedēļ albumu Top 10 debitēs vēl trīs pilnīgi jauni albumi.

Nedēļas vidū situācija ir šāda:

Grupas Tears For Fears hitu izlase „Rule the World – The Greatest Hits” pašlaik ir sestais.

image 9Eltona Džona (Elton John) lielāko hitu apvienība „Diamonds” ir septītais, bet īru muzikālā ģimene The Corrs varētu tikt pie sava septītā Top 10 albuma, jo viņu jaunākā dziesmu kolekcija „Jupiter Calling” pašlaik ir desmitā.

image 10Mūzikas veterāns Klifs Ričards (Cliff Richard) var svinēt savu 63.albumu, kurš iekļuvis britu albumu čārta Top 40, jo viņa retrospekcija „Stronger Thru the Years” pašlaik ir 13, kamēr amerikāņu roka apvienības Evanescence ceturtais albums „Synthesis” ieņem 14.vietu.

image 1Uz vietām albumu Top 20 tāpat pretendē Bredlija Volša (Bradley Walsh) plate „When You’re Smiling” (15.) un Sīla (Seal) jaunākais veikums „Standards”, kas pašlaik ir 16.

image 7Zemāk topā 25.vietā redzam bērnu apvienības Kidz Bop Kids 2018.gada kolekciju, bet īpašais grupas R.E.M. albuma „Automatic for the People” 25 gadu jubilejas izdevums savu ceļu topā uzsāk no 28.vietas.

image 3Aktieris un televīzijas raidījumu vadītājs Šeins Ričijs (Shane Richie) pirmo reizi varētu iekļūt albumu Top 40 ar savu plati „A Country Soul”, kas patlaban aizņem 29.pozīciju, bet pārmāsterētais grupas Metallica 1986.gada albums „Master of Puppets” noslēdz albumu trīsdesmitnieku.

image 2Izskatās, ka britu albumu topā teju katru nedēļu ir jauns līderis. Vai šī tendence saglabāsies, uzzināsim pēc nedēļas.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white