Teilores Sviftas mini mode

Publicēšanas datums : 26.07.2018

Vasara ir īstais laiks atrādīt savas kājas īsos svārciņos un superīsos šortos.

Tā droši vien ir nolēmusi arī dziedātāja Teilore Svifta (Taylor Swift), kura, savas „Reputation” stadionu tūres ietvaros uzturoties Ņujorkā, demonstrējusi vairākus stilīgus un kājas atsedzošus modeļus.

Lūk, visi Teilores mikro-mini tērptie brīži!


„Shake It Off”


image 1


Izskatās, ka tieši tā viņa ir izdarījusi, izvēloties šo balto, uz viena pleca turošos kreklu. Brīvā piegriezuma kreklu viņa kombinējusi ar apgrieztu džinsu šortiem un augstpapēžu zābaciņiem līdz potītēm.


„… Ready for It?”


image 2


Teilore klejojusi pa pilsētu šajā Ņujorkai veltītajā, 895$ vērtajā, rozā Balenciaga kapučjakā.


„Gorgeous”

image 3


Ar šo tērpu Teilore atgriezusies pie vecajiem, labajiem deviņdesmitajiem – dzelteni rūtains krekls, melni super-mini svārciņi un zīmola Stuart Weitzman zābaki, kas sniedzas pāri ceļgalam. Mums patīk!


„New Romantics”


image 4


Kaķus mīlošā zvaigzne izvēlējusies īsus leopardraksta svārciņus un caurspīdīgu, melnu mežģīņu blūzi.


„Look What You Made Me Do”


image 5


Dienas, kad Kima Kardašiana (Kim Kardashian) publicēja privātu telefonsarunu starp viņas vīru Kanji Vestu (Kanye West) un Sviftu ierakstus, gadadienā dziesmas „Look What You Made Me Do” izpildītāja uz ielas bija redzama tērpā, kas ieturēts čūskas tematikā. Ādas zābakos ar spožām zolēm un papēžiem, īpaši viņai veidotā zīmola Fausto Puglisi kombinezonā, zīmola Linda Farrow saulesbrillēs un ar mākslīgas čūskādas zīmola Kate Spade mugursomu plecos.


„Out of the Woods”


image 6


Stilam, kad apģērba augšējā daļa ir tik gara, ka apsedz apakšējo (lampshading) Teilore piešķīrusi jaunu odziņu, velkot savu dzelteni rūtaino kreklu pāri kombinezonam ar šortiem.


„End Game”


image 7


Teilores apsēstība ar zīmolu Madewell turpinās! Viņa sakombinējusi zīmola džinsa topu ar tumšākas krāsas zīmola Ksuba džinsa šortiem, tam visam pievienojusi sev raksturīgo sarkano lūpu krāsu, milzīgas zīmola Jimmy Choo saulesbrilles, zīmola Christian Louboutin mugursomu un baltas luksusa zīmola Golden Goose teniskurpes.


„Style”


image 8


Savā izsmalcinātajā zīmola Faith Connection vasaras kleitā ar puķu rakstu, apaļajās zīmola Elie Saab saulesbrillēs un garajos, miesaskrāsas zīmola Jimmy Choo zābakos Teilore izskatījās kā izkāpusi no 60.gadiem.


„Today Was a Fairytale”


image 9


Savu mīlestību pret kaķiem Teilore apliecināja vēlreiz, uzvelkot mugurā kokvilnas T-kreklu ar kaķēnu attēlu, tikmēr viņas draudzene, modele Džidžī Hadida (Gigi Hadid) vēlreiz apliecināja savu piederību Teilores fanu pulkam, uzvelkot jaciņu ar čūskas attēlu, kas nākusi no dziedātājas aksesuāru kolekcijas.

Kurš no šiem Teilores mini tērpiem tev patīk vislabāk?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white