Teilores Sviftas koncertturneja gāž rekordus

Publicēšanas datums : 05.06.2018

Neskatoties uz to, ka Teilores Sviftas (Taylor Swift) „Reputation” koncertturneja tikusi uzsākta tikai pagājušajā mēnesī, tā jau tagad ir uzstādījusi vairākus rekordus.

Tikai piecās pilsētās līdz šim notikušie koncerti ir jau savākuši 54 miljonus dolāru, ļaujot Teilorei ievietoties iknedēļas Billboard Hot Tour saraksta 1.vietā.

Savā stadionu tūrē, kas ilgs sešus mēnešus, Svifta līdz šim ir pārdevusi jau gandrīz 398 000 biļešu, kas pēc ekspertu domām tūres beigās varētu veidot ienākumus, kas mērāmi 400 miljonos dolāru.

image 1Atgādinām, ka savu iespaidīgo „Reputation” koncertturneju Teilore iesāka 8.maijā Fīniksā, Arizonā ar koncertu, kas ienākumu ziņā pārspēja grupas Metallica 2017.gada augustā uzstādīto rekordu un apmeklētāju skaita ziņā apsteidza dziedātājas kādreizēja puiša Harija Stailza (Harry Styles) grupas One Direction 2014.gadā uzstādīto rekordu. Uz pilnībā izpārdoto Teilores Sviftas koncertu 8.maijā ieradās 59 157 fani.

image 3
Taylor Swift


Pēc tam Teilore ir pārspējusi sevis pašas uzstādītos ieņēmumu un apmeklētāju skaita rekordus Sanfrancisko, Kalifornijā un pārspējusi grupas U2 2017.gadā uzstādīto rekordu par viena mākslinieka izpildīta koncerta ieņēmumu rekordu Pasadīnā, Kalifornijā, kur „Rose Bowl” arēnā divus vakarus pēc kārtas notiekošos koncertus ieradās apskatīt 118 000 fanu.

Jauni ieņēmumu rekordi tikuši uzstādīti arī Sietlā, Vašingtonā 22.maijā notikušajā koncertā un 25.maijā notikušajā koncertā Deverā, Kolorado.

Pagājušajā nedēļā Billboard Hot Tour sarakstā 2.vietu ieņēmis kantrī mūziķis Kenijs Česnijs (Kenny Chesney).

image 4
Kenny Chesney


Tikmēr grupa Imagine Dragons, kantrī mūzikas veterāns Džeimss Teilors (James Taylor) un smagā metāla grupa Five Finger Death Punch un Floridas rokgrupa Shinedown noslēdz vislabāk pelnošo turneju Top 5.

image 5Atgādinām, ka, piepalīdzot Čārlijai XCX (Charli XCX) un Kamilai Kabeijo (Camila Cabello), Teilore 1. un 2.jūnijā ar koncertiem Čikāgā, Ilinoisā noslēdza savas turnejas pirmo sadaļu Ziemeļamerikā un, sākot ar 8.jūniju, sniegs sešus koncertus Lielbritānijā un Īrijā, lai pēc tam atkal koncertētu ASV.

image 2
Charli XCX, Camila Cabello & Taylor Swift


Esam pārliecināti, ka arī viņas nākamie koncerti būs rekordu vērti!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white