Teilores Svftas draugi grib, lai viņa un Džo Alvins apprecas

Publicēšanas datums : 10.07.2018

Tiek ziņots, ka dziedātājas Teilores Sviftas (Taylor Swift) draugi vēlas, lai viņa apprec savu puisi Džo Alvinu (Joe Alwyn).

image 1
Joe Alwyn & Taylor Swift


Kā zināms, dziesmas „Look What You Made Me Do” izpildītāja ar britu aktieri sāka satikties 2016.gada oktobrī, tikai dažus mēnešus pēc tam, kad beidzās viņas skaļās un daudz aprakstītās attiecības ar citu britu aktieri – Tomu Hidlstonu (Tom Hiddleston).

image 3
Taylor Swift & Tom Hiddleston


Lai arī pašreizējās Teilores attiecības pārsvarā notiek ārpus visur esošo žurnālistu un fotogrāfu redzesloka, kāds dziedātājai tuvu stāvošs cilvēks tagad pastāstījis, ka zvaigzne gatavojoties kādam lielam paziņojumam.

„Ikviens Teilores nometnē attiecībā uz viņu un Džo pašlaik ir priecīga satraukuma pārņemts pēc tam, kad Teilore viņiem pateikusi, ka viņiem ir kādi lieli jaunumi,” ziņu sniedzējs atklājis britu žurnālam „Reveal”. „Kad viņas koncertturneja tuvosies beigām, viņa ir ieplānojusi lielu ģimenes kopā sanākšanu. Tā notiks kaut kad vēlāk šogad viņas mājās Nešvilā, un apkārt lido baumas par to, ka tā varētu būt saderināšanās ballīte vai pat negaidītas kāzas.”

image 2
Taylor Swift & Joe Alwyn


Lai arī nav nekādas garantija, ka runa tiešām varētu būt par kāzu zvaniem, ziņotājs atzīmējis, ka šīs esot „vienas no ilgākajām attiecībām, kādas viņai bijušas”, ņemot vērā, ka Teilore iepriekš ir satikusies ar tādiem pazīstamiem puišiem kā Hariju Stailzu (Harry Styles), Kalvinu Herisu (Calvin Harris) un Džonu Meijeru (John Mayer).

image 4
Jake Gyllenhaal; Joe Jonas; John Mayer; Taylor Swift; Harry Styles; Conor Kennedy; Taylor Lautner


Izskatās, ka dziesmas „Out of the Woods” izpildītājas jaunākās attiecības pāriet no vienas virsotnes nākamajā, turklāt abi mīlas balodīši esot izpelnījušies arī otras puses ģimenes atbalstu.

„Džo ģimene domā, ka viņa ir absolūti brīnišķīga un būtu pārlaimīgi, ja viņi abi apprecētos,” apgalvojis ziņu sniedzējs. „Līdzīgi arī Teilores vecāki domā, ka Džo ir īsts angļu džentlmenis un ir galvas tiesu pārāks par jebkuru citu vīrieti, kuru viņa reiz ir atvedusi ar viņiem iepazīstināt.

image 5
Joe Alwyn & Taylor Swift


Tā sajūta gaisā ir tāda, ka viņi abi ir gatavi šādām saistībām,” turpinājis stāstnieks. „Teilorei savas turnejas pabeigšana kā līgavai vai pat kā precētai dāmai varētu būt labākā priekšlaicīgā Ziemassvētku dāvana, par kādu viņa varētu sapņot.”

Nu, ņemot vērā, kādos tempos saderinās Teilores kolēģi, piemēram, Ariana Grande un Džastins Bībers (Justin Bieber), jāsaka, ka Teilorei nudien sen ir laiks!

image 6
Ariana Grande; Justin Bieber

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white