Teilore Svifta piedalīsies filmā ar Holivudas eliti

Publicēšanas datums : 04.06.2021

 Dziedātāja Teilore Svifta (Taylor Swift) savam CV varēs pievienot vēl vienu kinolomu!

“Grammy” balvu laureāte ir nolīgta aktrises ampluā filmas “Optimista stāsts” (“Silver Linings Playbook”) režisora Deivida O. Rasela (David O. Russell) jaunajā filmā.

Pagaidām nav zināms ne filmas nosaukums, ne tās iznākšanas datums, taču paparaci iegūtas filmēšanas laukuma fotogrāfijas vēsta, ka jaunās filmas darbība notiks Amerikas Lielās depresijas laikos.

Kā vēsta filmu datubāze IMDb.com, Rasela jaunajā projektā ir iesaistītas tādas pazīstamas un gan skatītāju, gan kritiķu atzinību guvušas filmu zvaigznes kā Anja Teilore-Džoja (Anya Taylor-Joy), Margo Robija (Margot Robbie), Zoī Saldana (Zoe Saldana), Rami Maleks (Rami Malek), Kriss Roks (Chris Rock), Džons Deivids Vašingtons (John David Washington), Maiks Maiers (Mike Myers) un režisora iecienītie sadarbības partneri Kristiāns Beils (Christian Bale) un Roberts Deniro (Robert De Niro).

Šī būs pirmā Sviftas kinoloma pēc viņas piedalīšanās 2019. gada mūzikla “Kaķi” (“Cats”) ekranizācijā, kuru kritiķi izvazāja pa dubļiem un skatītāji neskatījās.

Atgādinām, ka 31 gadu vecā dziesmas “Cardigan” izpildītāja pirmo reizi uz lielā ekrāna bija redzama 2010. gada filmā “Valentīna diena” (“Valentine’s Day”), bet pēc tam ierunāja lomu multfilmā “Lorakss” (“The Lorax”) un bija redzama nelielā lomiņā arī 2014. gada filmā “Devējs” (“The Giver”).

Šī kino tēmai veltītā ziņa nāk drīz pēc tam, kad visi masu mediji ziņoja par Sviftas pārspēto rekordu vinila skaņuplašu pārdošanā ASV vienas nedēļas laikā. Viņas devītais studijas albums “Evermore” tikai trīs dienu laikā vien bija ticis pārdots šajā formātā vairāk nekā 40 000 kopiju.

“Evermore” vinila kopija tika izdota 28. maijā un jau drīz vien bija pārspējusi vienas nedēļas laikā pārdoto kopiju rekordu, kas iepriekš piederēja 2014. gadā iznākušajam Džeka Vaita (Jack White) albumam “Lazaretto”. 

Suminām Teilori! 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Taylor Swift

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white