Teilore Svifta pārsteidz atkal! Jauns albums „Evermore”!

Publicēšanas datums : 11.12.2020

 Pārsteigums! Teilore Svifta (Taylor Swift) atkal ir sarūpējusi jaunu albumu! Māksliniece, kuras pēdējais albums saules gaismu ieraudzīja tikai šā gada jūlijā, šodien pusnaktī (EST) laidusi klajā jaunu plati.

Ceturtdien, tikai mazliet vairāk nekā četrus mēnešus pēc tam, kad fani tika pārsteigti ar dziedātājas albumu „Folklore”, „Grammy” balvu laureāte, kura šo svētdien svinēs 31. dzimšanas dienu, paziņojusi par vēl viena jauna albuma, kas būs devītais viņas karjerā, izdošanu.

Vienkārši sakot, mēs nespējām beigt rakstīt dziesmas,” Swifta ierakstījusi savā Tvitera kontā. „Mēģinot izteikties mazliet dzejiskāk, bija sajūta, ka mēs stāvam „folkloras” meža malā un mums ir izvēle – griezties atpakaļ vai iet dziļāk šajā muzikālajā mežā. Mēs izvēlējāmies klejot tālāk.”

Es nekad iepriekš neko tamlīdzīgu nebiju darījusi,” viņa turpinājusi. „Agrāk es vienmēr pret albumiem izturējos kā pret atsevišķu vienību un nākamo sāku plānot tikai tad, kad iepriekšējais bija izdots. Ar „Folklore” bija citādāk. To radot, man vairāk bija sajūta, nevis ka es eju no kaut kā prom, bet gan, ka es atgriežos pie kaut kā.”

Slavenā dziedātāja, kura nesen laida klajā arī dokumentālo filmu par albuma „Folklore” radīšanu, tajā sacījusi, ka „izbaudījusi izbēgšanu no ikdienas, ko atradusi šajās izdomātajās/neizdomātajās pasakās”.

Man ļoti patika, kā jūs uzņēmāt šīs pasakas, teiksmas un traģēdijas par pazaudētu un atrastu mīlestību un iekļāvāt tās savā dzīvē. Tāpēc es turpināju tās rakstīt,” atzinusies Svifta.

Un man ļoti patika radīt šīs dziesmas kopā ar Āronu Desneru (Aaron Dessner), Džeku Antonovu (Jack Antonoff), WP un Džastinu Vernonu (Justin Vernon). Tāpat mēs pie sava muzikālā virtuves galda uzņēmām dažus jaunus (un vecus) draugus…” dziedātāja piebildusi citā tvītā.

Tāpat māksliniece atklājusi arī jaunā albuma dziesmu sarakstu, kurā ir 15 standarta dziesmu un divas bonusā. Tāpat pusnaktī tikai laists klajā arī videoklips dziesmai „Willow”.

Jau kopš 13 gadu vecuma esmu gaidījusi, kad man paliks 31, jo tas ir mans mīļākais skaitlis, rakstīts otrādi, tieši tāpēc izvēlējos jūs pārsteigt tagad,” Tviterā atklājusi dziesmas „Cardigan” izpildītāja. „Jūs visi manās dzimšanas dienās vienmēr esat bijuši tik mīloši, atbalstoši un pārdomāti savos apsveikumos, ka es izlēmu šoreiz kaut ko uzdāvināt jums!”

Tāpat es apzinos, ka šis Ziemassvētku laiks lielākajai daļai no mums būs visai vientulīgs, un, ja kaut vien no jums ir tāds, kurš mūzikā meklē mierinājumu, kā to daru es, šis ir domāts jums,” viņa piebildusi.

Priecīgu mums visiem Teilores dzimšanas dienu!

Foto: youtube.com 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Taylor Swift

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white