Tas ir dubultalbums! Dreiks publicē „Scorpion” dziesmu sarakstu

Publicēšanas datums : 29.06.2018

Neilgi pirms sava ar nepacietību gaidītā albuma „Scorpion” klajā laišanas Dreiks (Drake) publicējis tā dziesmu sarakstu.

Tā kā publicēti 25 dziesmu nosaukumi, varam droši secināt, ka tas ir dubultalbums.

image 1Jaunais Dreika disks dalās A-pusē ar 12 dziesmām un B-pusē ar 13 dziesmām, kas sevī ietver jau iepriekš izdotos singlus „God’s Plan”, „I’m Upset” un „Nice For What”.

Palielinot intrigu, mums tiek atklāts, ka „Scorpion” dzirdēsim kaut ko arī no aizsaulē aizgājušā Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona (Michael Jackson) un albuma „4:44” magnāta Jay-Z.


Tas, ka Dreiks vienā piegājienā laiž klajā lielu mūzikas daudzumu, nav saucams par pārsteigumu, jo tieši tā viņš ir darījis ar visām savām pēdējā laika relīzēm.

Turklāt jāņem vērā, ka par to ir vēstījuši arī nebūt par pieticīgiem nesaucamie plakāti, kas pēdējā laikā ir parādījušies mūziķa dzimtās pilsētas Toronto ielās.


Jautājums, kas nodarbina visu mūzikas klausītāju prātus visvairāk, ir tas, vai arī savā jaunākajā muzikālajā projektā Dreiks mētāsies ar dubļiem.

Tiek gan ziņots, ka lielākā daļa „Scorpion” bijusi pabeigta jau pirms nu jau bēdīgi slavenā Dreika un Pusha T kašķa, kas rotājis 2018.gadu mūzikas biznesā, taču neviens Dreiku labi pazīstošs fans nebūt nejutīsies izbrīnījies, ka viņa elks šo to albumā ir pārveidojis  jau pēc kašķa attīstīšanās.

image 2
Pusha T; DrakeŅemot vērā, ka jaunajā albumā ir veselas 25 dziesmas, turklāt viena no tām nosaukta „Scorpion”, brīnums drīzāk būtu, ja nevienā no tām Dreiks necenstos vēlreiz ņemt virsroku pār savu konkurentu, kurš viņu apvainojis par sava bērna neatzīšanu. (Lasi šeit.)

Tāpat nevienam vēl nav īsti skaidrs, kādā žanrā būs ievietojams „Scorpion”, lai gan vispopulārākās ir baumas par to, ka tas sliekšoties vairāk uz repa un R&B pusi.

image 3Lai kā arī tur būtu, ir skaidrs, ka mūzikas fani vistuvākajā nākotnē varēs peldēties Dreika mūzikā. Vai tas būs kas pozitīvs vai negatīvs, varēsiet izlemt jūs paši, jo „Scorpion” nāk klajā šodien.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white