SZA iedvesmo savas skolas izlaidumā

Publicēšanas datums : 07.06.2018

R&B zvaigzne SZA pirmdien, 4.jūnijā ar iedvesmojošu runu uzstājusies savas kādreizējās vidusskolas Ņūdžersijā izlaidumā.

Dziedātāja, kuras īstais vārds ir Solana Imani Rova (Solana Imani Rowe), uzstājusies gan ar runu, gan dziesmām divās svinīgajās Kolumbijas vidusskolas Meiplvudā sapulcēs pēc tam, kad ar balsojumu tikusi iekļauta šīs iestādes slavas zālē.

image 3
SZA


27 gadus vecā māksliniece, kura šo vidusskolu pabeigusi 2008.gadā, tās 2018.gada absolventiem un viņu viesiem par spīti savām joprojām pastāvošajām problēmām ar balss saitēm izpildījusi savu hitu „The Weekend”.Savā runā SZA jaunos absolventus esot aicinājusi „tieši tagad veidot pašiem savu pasauli”, bet pēc tam atklājusi, ka, kad skolu absolvējusi pati, esot atteikusies apmeklēt izlaiduma balli, jo tolaik neesot bijusi pietiekami populāra savu vienaudžu vidū, lai spētu tikt pie puiša, kurš viņu uz šo balli pavadītu.

image 1
SZA


„Tas sākas ar uzticēšanos pašam sev, pat ja cilvēki tev saka, ka tu esi pārāk jauns, lai sev uzticētos,” piebildusi zvaigzne. Viņa tīņus arī mudinājusi „atrast pašiem savas detaļas un mehānismus”.

image 4
SZA


Tāpat dziedātāja uzgavilējusi savai mīļākajai zīmēšanas skolotājai un paskaidrojusi, kā viņas „sapņošana ar vaļējām acīm” palīdzējusi viņai kļūt par popzvaigzni.

SZA parādīšanās savā alma mater, kuras skolotāji savulaik izglītojuši arī Lorīnu Hilu (Lauryn Hill), nākusi pēc tam, kad dziedātāja balss saišu bojājuma dēļ pārtraukusi savu dalību TDE Championship koncertturnejā.

Kā toreiz faniem pastāstījusi pati dziedātāja, viņa lietojusi ļoti daudz steroīdu, lai nodrošinātu savu spēju uzstāties, un pēc vairāku koncertu izlaišanas atkal uz skatuves kāpusi 29.maijā Ņujorkā.

image 2
SZA


TDE Championship koncertturneja, kurā piedalās arī Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) un Schoolboy Q, turpināsies līdz 16.jūnijam, kad noslēgsies ar koncertu Pensilvānijā.

image 5
SZA; Kendrick Lamar; Schoolboy Q


Cerēsim, ka šīs uzstāšanās vēl vairāk nesabojās SZA balsi un viņu dziedam varēs dzirdēt arī tie, kuri beiguši citas vidusskolas!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white