SUPERHITS seifa uzkrājums – 2000 EUR! Tiekamies 11.09. LIEPĀJĀ!

Publicēšanas datums : 06.09.2021

 

Sestdien, 28.augustā, Ķengaragā Kaspars Kambala ar sievu Olgu ar personīgo piemēru iedvesmoja cilvēkus skūpstīties uz ielas, iejuzdamies skūpstu konkursa žūrijas lomā. SuperHits EHR un Primero rīkotās Vislatvijas pozitīvisma kampaņas “Atver SuperHits seifu!” ietvaros turpat tūkstoš rīdzinieku centās uzlauzt seifu ar 1000 eiro skaidrā naudā. Starp seifa uzlauzējiem bija manāms basketbolists un bokseris Kaspars Kambala ar sievu Olgu, kā arī fitnesa treneris Gints Valdmanis, kurš klātesošajiem ierādīja pareizo latiņas (plankinga) stāju.

Mudinot Latvijas iedzīvotājus aizdomāties par atpūtas nozīmi ikdienā, SuperHits EHR ar Primero atbalstu realizē Vislatvijas pozitīvisma kampaņu “Atver SuperHits seifu!”, aicinot atpūsties kopā ar tuviniekiem un draugiem. ‘’Apzinoties lieliskas atpūtas un relaksācijas nozīmi mūsu dzīvēs, vēlamies sniegt iepriecinājumu mūsu radioklausītājiem neatkarīgi no dzīvesvietas, nodarbošanās vai ģimenes lieluma. Jāatpūšas ir visiem, jo bez tā nav iedomājams jauns darba cēliens. Tāpēc nākam klajā ar sociālu projektu, izklaidējošā formā sniedzot iespēju ikvienam izcīnīt balvu mēnešalgas apmērā,” pasākuma ideju komentē SuperHits EHR zīmola vadītājs Toms Barons Lūķis. 

Seifa uzlaušanas laikā klātesošie sacentās ilgākā skūpsta konkursā, kurus ilgākajam un kaislīgākajam skūpstam ar personīgo piemēru iedvesmoja Olga un Kaspars Kambalas. Piecu pāru konkurencē – skūpstoties ne vien stāvot kājās, ar dāmu uz rokām un visbeidzot puišiem paliekot stājā uz vienas kājas, uzvaras laurus plūca Angelīna un Elvijs no Ķengaraga. Savukārt, stingrākā latiņa izrādījās vietējā mikrorajona iedzīvotājam Ērikam. Vislatvijas pozitīvisma kampaņas apmeklētāji aktīvi izmēģināja arī Primero rallija simulatoru, kurā visspilgtākās, vismaz skaļākās, piedzīvoja Olga Kambala, kamēr vīrs Kaspars ar draugu Gintu Valdmani apsprieda ideālāko automašīnu vīrietim. Saskaņā ar Valdmaņa priekštatu tai ir jābūt “lielai kastei no  Amerikas, piemēram Ford”. Rūpējoties par jautru atmosfēru, skanēs uzmundrinoša SuperHits EHR mūzika un seifa uzlauzējus uzrunās sabiedrībā iemīļotie radio dīdžeji Valdis Čirksts un Zane Stocka. 

Rīdziniekiem seifa kodu šoreiz neizdevās uzminēt un jau nākamajā sestdienā, 11.septembrī, tas būs pieejams Liepājā ar 2000 eiro uzkrājumu.

Katru darbadienu SuperHits EHR ēterā izskan viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem. Sociālās kampaņas ietvaros no 14.augusta līdz 2.oktobrim katru sestdienu kādā no Latvijas pilsētām notiks seifa atvēršana, kurā, pirmajam uzminot atlikušo trīsciparu kombināciju, varēs no seifa izņemt tajā esošos tūkstoš eiro. Seifa neatvēršanas gadījumā esošo summu, autolīzinga uzņēmums PRIMERO, to papildinās vēl tūkstoš eiro. Kopā kampaņas ietvaros tiek nodrošināti 9’000 eiro. 

TIEKAMIES nākamajā sestdienā, 11. septembrī, plkst. 12.00 Liepājā,  Graudu ielā 30! Tev atkal būs iespēja uzminēt  atlikušos trīs SUPERHITS SEIFA koda ciparus un ieķert REĀLU NAUDU!

 

KĀ ATVĒRT SEIFU:

*Katru dienu klausies EHR SUPERHITS;

*SADZIRDI un IEGAUMĒ katrā darba dienā nosauktos SUPERHITS SEIFA koda ciparus - 5 dienas/5 cipari;

*Sestdienās DODIES uz iknedēļas SUPERHITS SEIFA atvēršanas vietu kādā no Latvijas pilsētām;

*UZMINI SUPERHITS SEIFA kombinācijas atlikušos 3 ciparus;

*TIEC PIE 2000 EUR!  

 ATVER EHR SUPERHITS SEIFU UN IEĶER REĀLU NAUDU!

Šīs Tev jāzina:

*Darba dienās nosauktie SUPERHITS SEIFA koda cipari EHR SUPERHITS ēterā ir tādā secībā kā tie Tev jāievada uz seifa;

*Katru nedēļu, līdz 02.10., EHR SUPERHITS seifu PRIMERO papildinās ar 1000 EUR! Pavisam kopā 9000 EUR!

*Ja Tu jau esi 18 gadus vecs, tad šī ir Tava iespēja IEĶERT REĀLU NAUDU!

 

Klausies EHR SUPERHITS arī savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white