Stīvs Aoki atklāj picu piegādes restorānu „Pizzaoki”

Publicēšanas datums : 10.07.2018

Dīdžejs Stīvs Aoki (Steve Aoki) pasaulē izplata mīlestību, ieskaitot savu mīlestību pret picu.

Mūziķis un producents ir apvienojis spēkus ar restorānu grupu „Family Style Inc.” un atklājis „Pizzaoki” – restorānu, kas picu mīļotājiem visā Amerikā piedāvā piegādāt uz mājām inovatīvas picas.

image 1
Steve Aoki


„Esmu priecīgi satraukts par to, ka beidzot varam atklāt „Pizzaoki”,” 40 gadus vecais mūziķis par savu jaunāko piedzīvojumu pastāstījis žurnālam „People”. „Ja jūs mani pazīstat, jūs zināt, ka man ļoti garšo pica un ka man ļoti patīk jaunākās tehnoloģijas, tāpēc nākšana klajā ar konceptu, kurā es varēju sasaistīt abus šos komponentus, nudien bija tīrā medusmaize!”

image 3
Steve Aoki


Aoki pirmo restorānu nolēmis atklāt tieši Losandželosā tāpēc, ka, kā viņš izteicies, „tā ir daļa no manis”. „Mēs sākam ar piecām virtuvēm, kas apkalpos 16 lielākos Losandželosas rajonus.”

image 4
Steve Aoki


Picas, kuras restorānam izvēlējies Aoki, esot viņa mīļākās un sevī ietverot pat vienu, kas gatavota pēc „Aoki mammas receptes”, viņš piebildis.


Izvēloties picu, kuras cena ir, sākot no 10,99 dolāriem, dīdžeja fani var sevi palutināt ar tādiem nosaukumiem kā „Just Hold On” (parasta siera pica ar garšvielām bagātinātu mīklu un mājās gatavotu picas mērci), „DIMMAK” (pica ar mocarella sieru, peperoni, maltu desu un mājās gatavotām frikadelēm), „Mayhem” (ar bagātīgu siera, peperoni, desas, frikadeļu, sēņu, olīvu, sīpolu un saldo piparu pārklājumu) un citām.

image 2Vai tev jau tek siekalas?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white