Stefano Gabana Selēnu Gomesu nosauc par neglītu

Publicēšanas datums : 14.06.2018

Stefano Gabana (Stefano Gabbana), pasaki mums, kā tu pa īstam jūties!

Skandalozā modes dizainera nefiltrētā viedokļa paušana atkal ir viņu iegrūdusi kārtējā skandālā, šoreiz par pretiniekiem izpelnoties dziedātājas un aktrises Selēnas Gomesas (Selena Gomez) uzticīgo fanu bāzi.

Gabana, kurš ir viens no pazīstamā itāļu modes zīmola Dolce & Gabbana līdzdibinātājiem, kritizējis popzvaigznes izskatu komentāros pie kāda foto, ko savā Instagram kontā ievietojis žurnāls „The Catwalk Italia”.

#selenagomez rocks red dresses Choose your fave: 1,2,3,4 or 5?

A post shared by The Catwalk Italia - TCI (@thecatwalkitalia) on„È proprio brutta!!!” („Viņa ir tik neglīta!!!”) Gabana pierakstījis līdzās kolāžai ar Selēnu, kurā viņa redzama dažādos koši sarkanos tērpos.

image 1Izskatās, ka vismaz pagaidām dziesmas „Kill Em With Kindness” izpildītāja ir nolēmusi nenolaisties līdz viņa līmenim un neatbildēt uz modelētāja komentāru, taču Selēnas sekotāji, ieskaitot dažus no viņas pazīstamākajiem draugiem, gan nav varējuši klusēt un metušies dziedātāju aizstāvēt.

Gabanas komentāra komentētāji nosaukuši šo uzbrukumu dziedātājai par „cieņas trūkuma izpausmi” un „bezgaumību”. Viens no aizstāvjiem rakstījis: „Neapkaunojiet savu zīmolu, ser. Jūsu kvalitātes modes pasaulē nedod jums tiesības aizvainot sievieti. Tas ir tik pretīgi.”

image 3
Stefano Gabbana; Selena Gomez


Kāds cits piebildis: „Nav forši. Es izmetīšu ārā visas manas Dolce & Gabbana drēbes. Neatbalstīšu tik pretīgu zīmolu.”

Dziedātāja, dziesmu autore un viena no Selēnas labākajām draudzenēm Džūlija Maiklsa (Julia Michaels) tvītojusi: „@selenagomez, esmu šeit, lai tev pateiktu, ka tu esi viena no skaistākajām sievietēm, kuras pazīstu, gan iekšēji, gan ārēji. Mīlēšu tevi vienmēr.”Gomesas producētā seriāla „13 iemeslu, kāpēc” („13 Reasons Why”) aktieris Tomijs Dorfmans (Tommy Dorfman) it kā esot rakstījis: „@stefanogabbana, tu esi noguris, un ar tevi ir cauri. Tava homofobiskā, šovinistiskā, ķermeni kauninošā eksistence 2018.gadā uzplaukumu nepiedzīvos. Tas vairs nav ne paciešami, ne šiki.”

image 4
Tommy Dorfman


Gabana jau iepriekš sociālajos medijos ir apvainojis vairākas slavenības, ieskaitot modeli Keitu Mosu (Kate Moss) un modes dizaineri Viktoriju Bekhemu (Victoria Beckham).

image 5
Kate Moss; Victoria Beckham


Skandālu radīšana ir viens no Gabanas un viņas biznesa partnera Domeniko Dolčes (Domenico Dolce) brīvā laika pavadīšanas veidiem, kuri ar to modes pazaulē jau ir kļuvuši slaveni.

2015.gadā tādas slavenības kā Eltons Džons (Elton John), grupas Hole līdere Kortnija Lova (Cortney Love) un Rikijs Mārtins (Ricky Martin) boikotēja šo zīmolu, jo Dolče un Gabana bija izteikuši negatīvus komentārus par mākslīgo apaugļošanu (IVF) un LGBTQ ģimenēm.

image 6
Ricky Martin


Jādomā, ka, nosaucot Selēnu Gomesu par neglītu, Gabana arī tikai gribējis radīt kārtējo skandālu. Neko citu ar šādu komentāru panākt nevar.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white