Startējis jauns raidījums "Latviešu mūzikas skatuve"

Publicēšanas datums : 22.05.2020

Vakar EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā startējis jauns raidījums par latviešu mūziku – “Latviešu mūzikas skatuve”, kuru vada jaunā dziedātāja Patrisha. Raidījumu var klausīties arī EHR mājaslapā un aplikācijā sadaļā PODKASTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

image 1

Raidījumā piedalīties būs aicinātas gan Latvijas mūzikas zvaigznes, gan jaunie mākslinieki, kuri plašākai audiorijai vēl nav pazīstami. Tā būs gan pieredzes apmaiņa starp mūziķiem, gan sarunas par mūzikas industrijas aktualitātēm. Starp pirmo raidījumu viesiem būs gan tādi pazīstami mūziķi kā Māra Upmane – Holšteine, Ervīns Ramiņš, vokālā trenere Annija Oueijan, gan jaunie mākslinieki Elizabete Gaile, grupa “Tornhill” un citi.

Visi viesi tiks aicināti uz jaunu un radošu EHR studiju, kas tika svinīgi atklāta 19. maijā.

image 5

Man ir liels prieks par EHR doto uzticību. Tā būs ne tikai lieliska iespēja tikties ar Latvijas mūziķiem, bet man personīgi arī liels izaicinājums pirmo reizi būt raidījuma vadītājas statusā. Šobrīd Latvijas mūzikā ir sarežģīts laiks, jo māksliniekiem ir ierobežotas koncertēšanas iespējas. Šis raidījums būs kā iespēja satikties ar klausītājiem un šo periodu pavadīt interesantās sarunās, iepazīstot tuvāk Latvijas mūziķus, ” stāsta raidījuma vadītāja Patrisha.

Vakar, pirmajā raidījumā klausies Patrishas sarunu ar vokālo treneri Anniju Oueijan, kas pastāstīs gan par to, kas īsti ir vokālais treneris, kā rūpēties par savu balsi un izspēlēs arī kādu spēli par latviešu dziedātājiem!

image 6

Savukārt šodien mūs gaida Patrishas saruna ar grupas Astro'n'out solisti Māru Upmani - Holšteini un jauno dziedātāju Elizabeti Gaili. Mūziķes sarunājas par to, kā laiks pašizolācijā ietekmējis viņu radošo darbu, kā sociālajos medijos veidot saikni ar auditoriju un vai mūziķi arī ir influenceri.

Raidījums EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā līdz jūlija beigām katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu. Klausies pirmo raidījumu jau šodien, plkst. 14:15, 15:15, 18:15 EHR ēterā un plkst. 15:15, 16:15, 18:15 EHR Superhits ēterā, bet raidījuma pilno versiju klausies plkst. 14:00 EHR Latviešu Hiti mūzikas kanālā.

Patrisha ir pirmā latviešu dziedātāja, kura noslēgusi sadarbības līgumu ar Universal Music. 2019. gada novembrī iznāca dziedātājas debijas albums “Patrisha bija šeit”, kas vēlāk saņēma Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2020 nomināciju kategorijā “Popmūzikas albums”. Patrisha saņēma Zelta Mikrofona balvu kategorijā “Gada debija”.

Raidījums “Latviešu mūzikas skatuve” top NEPLP sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

#PALIECMĀJĀS un klausies EHR podkāstus savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white