Starptautiskā kustība “Global Citizen” izdod pirmo EP

Publicēšanas datums : 27.11.2018

Noskaties dziesmu tekstu video ‘E-Lo’ izpilda Los Unidades un Pharrell Williams (feat. Jozzy):

EP reklāmas rullītis:

“Global Citizen EP1”, ir 4 oriģināldziesmu minialbums, kas tiks izdots 30. novembrī Parlophone Records paspārnē (Amerikā - Atlantic Records). Ierakstā piedalījušies -  Pharrell Williams, Stormzy, David Guetta, Stargate, Cassper Nyovest, Jozzy, Wizkid, Tiwa Savage, Los Unidades un vēl daudzi citi. 

Ienākumi no EP tiks novirzīti, lai atbalstītu Global Citizen kampaņas un centienus apkarot milzu nabadzību, kurā dzīvo liela daļa pasaules iedzīvotāju maznodrošinātajās valstīs. Global Citizen darbojas vēl tādos virzienos kā dzimumu līdztiesība, izglītības pieejamība, ūdens un sanitāro nepieciešamību attīsīšana. 

Projekta ietavros tiek rīkots mūzikas festivāls “Global Citizen Festival”, kura kurators ir grupas Coldplay līderis Kriss Mārtins. 

Albuma vadošais singls  ‘E-Lo’ pieejams no šodienas visos lielākajos lejupielādes un straumēšanas servisos visa pasaulē, kā arī to iespējams saņemt lejupielādei pasūtot EP. Singlā piedalās Los Unidades, Pharrell Williams un Jozzy, kā arī to pavada  Nelsona Mandelas iedvesmots dziesmu tekstu video. 

‘GLOBAL CITIZEN festivāls: MANDELA 100’ notiks Johannesburgā 2. decembrī. 

‘Global Citizen EP 1’ dziesmu saraksts: 

1. Rise Up (feat. Nelson Mandela) – Stargate


2. E-Lo (feat. Jozzy) – Los Unidades & Pharrell Williams

3. Timbuktu (feat. Stormzy & Jess Kent) – Cassper Nyovest & Los Unidades


4. Voodoo (feat. Tiwa Savage, Wizkid, Danny Ocean & David Guetta) – Stargate & Los Unidades 

Global Citizen CEO Hjū Evans (Hugh Evans):  “Simtiem gadu mēs esam liecinieki tam, ka mūzika spēj apvienot cilvēkus, radot kustības un pieprasot izmaiņas. Esam gandarīti un priecīgi izdot “Global Citizen EP 1” ar jaunām dziesmām, kuras izpilda šie fantastiskie mākslinieki, kuri arīdzan iestājas par nabadzības apkarošanu. Tāpat esam pateicīgi Deivam Holmes, Parlaphone Records un Atlantic Records, par savu atbalstu un līdzdalību šajā projektā, kurā esam pieteikuši beigas nabadzībai pasaulē līdz ar 2030. gadu.”

Deivs Holmes, Coldplay menedžeris:  "Tas ir liels pagodinājums strādāt līdztekus Krisam un Parlaphone pie šī EP, palīdzot Global Citizen kustībai. Prieks par visiem pieaicinātajiem mūziķiem un to kāds ir galarezultāts. Lai šis būtu pirmais no daudziem nākamajiem EP.”

EP iepriekšpasūtīšana: http://globalcitizen.lnk.to/EP1 

https://www.globalcitizen.org

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white