Starp Billboard Music Awards 2018 balvu pasniedzējiem Niks Džonass un French Montana

Publicēšanas datums : 17.05.2018

Aizmirstiet par karaliskajām kāzām, labāk paturiet prātā 2018.gada Billboard Music Awards ceremoniju!

Kā ekskluzīvi ziņo izklaides kanāls „E! News”, pasākumu, kura zvaigžņu izstarotās gaismas spēks jau tāpat mērāms miljonos megavatu, ar savu klātbūtni papildinās gan Niks Džonass (Nick Jonas), gan Džena Duāna (Jenna Dewan), gan daudzi citi, kuri šajā vakarā būs norīkoti pie balvu izsniegšanas.

image 1
Nick Jonas


Filmas „Solis augšup” („Step Up”) aktrise un dejotāja pasākumu apmeklēs ar sava televīzijas talantu šova „World of Dance” kolēģiem Ne-Yo un Dereku Hafu (Derek Hough).

image 2
Jenna Dewan, Ne-Yo, Jennifer Lopez & Derek Hough


Tāpat, lai pasniegtu balvas, uz skatuves kāps dziesmas „Unforgettable” izpildītājs French Montana, kā arī slavenību pāris Evans Ross (Evan Ross) un Ešlija Simpsone Rosa (Ashlee Simpson Ross).

image 3
French Montana


Tas, protams, nav viss!

Ar Kelliju Klārksoni (Kelly Clarkson) kā vakara vadītāju un tādu zvaigžņu kā Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez), Džons Ledžends (John Legend), Kristīna Agilera (Christina Aguilera), Demī Lovato (Demi Lovato), BTS, Kamila Kabeijo (Camila Cabello), Ariana Grande, Dua Lipa un Šons Mendess (Shawn Mendes) uzstāšanoas Billboard Music Awards grasās kļūt par izrādi, kuru tu noteikti nevēlies palaist garām!

image 4
Camila Cabello; Shawn Mendes; Dua Lipa


Tikmēr desmitkārtēja Billboard Music Awards ieguvēja, dziedātāja, dejotāja un aktrise Dženeta Džeksone (Janet Jackson) šogad tiks pagodināta ar ļoti iekāroto Leģendas balvu (Icon Award) un pirmo reizi deviņu gadu laikā uzstāsies televīzijā translētā pasākumā.

image 5
Janet Jackson


Tātad, pieraksti vēlreiz! 2018.gada Billboard Music Awards ceremonija notiks svētdien, 20.maijā un to tiešraidē no „MGM Grand” viesnīcas Lasvegasā translēs televīzijas kanāls NBC!

image 6Un neaizmirsti turēt īkšķus par savējiem! Ar nominācijām vari iepazīties šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white