Šons Mendess paziņojis par sadarbību ar Džastinu Bīberu

Publicēšanas datums : 17.11.2020

Divi iemīļotākie kanādiešu izpildītāji gatavi saviem klausītājiem nogādāt jaunu skaņdarbu jau šo piektdien, par to paziņojis Šons Mendess (Shawn Mendes) savu sociālo mediju profilos. 

Dziedātājs līdz par paziņojumu publiskoja 13 sekunžu garu videoklipu, kurā dzirdamas sintezatora skaņas, kā arī spocīga atmosfēra. Tāpat mūziķis darījis zināmu, ka jaunais singls nēsās nosaukumu “Monster”. 

Šāda sadarbības starp divām zvaigznēm nav nekas pārsteidzošs tiem faniem, kuri tik ļoti gaidīja izpildītāju kopīgo darbu. Šā gada janvāra mēnesī Bībers nosauca Šonu par īstu kanādiešu bagātību, savukārt jūlijā Skūters Brauns (Scooter Braun) publiskoja videoklipu, kurā redzams kā abi dziesminieka kopā ar dziedātāju “Tori Kelly” aizrautīgi pavada laiku pie klavierēm. 

“Monster” sekos Mendesa oktobrī izdotajam skaņdarbam “Wonder”, kas iemantojis tiešu tādu pašu nosaukumu kā mākslinieka gaidāmais studijas albums. Izpildītāja ceturtā studijas plate tiks izdota 4. decembrī, piedāvājot klausītājiem 12 jaunus skaņdarbus, kā arī līdz šim jau izdotos singlus. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

 

Mākslinieki: Shawn Mendes

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white