Šons Mendess par savām mīļākajām 2017. gada dziesmām un viņa jauno albumu

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Šons Mendess (Shawn Mendes) ir atklājis saviem faniem, lai gaida pārsteigumu viņa jaunajā albumā, kuram viņš plāno veltīt lielāko daļu no nākamā gada. 

Sarunājoties ar žurnālu “NME” šā gada MTV Eiropas mūzikas balvu (Europe Music Awards (EMA)) pasniegšanas ceremonijā, kanādiešu mūziķis apsprieda savus tuvākās nākotnes plānus. Un diemžēl šī saruna iesākās ar ne visai iepriecinošu vēsti viņa faniem Eiropā, Mendesam apgalvojot, ka viņš sniegs koncerttūri šaipus pasaulei visticamāk tikai 2019. gadā. Tomēr tajā visā ir arī savs labums. Proti, jauns albums. 

“Es jau strādāju pie sava nākamā albuma, trešā albuma,” Mendess apstiprināja “NME”. “Mēs aizvadījām mēnesi Losandželosā. Mēs jau esam ķērušies pie darba un vienkārši skatīsimies, kas no tā visa sanāks.” 

Atbildot uz jautājumu, kādu muzikālo virzienu viņš plāno ieņemt ar savu nākamo albumu, Mendess atbildēja: “Es domāju, ka cilvēki būs pārsteigti, bet es neesmu vēl pārliecināts par skaņu. Es joprojām pētu un cenšos saprast sevi. Jebkas ir iespējams.”

Kad žurnālisti jautāja, kuras ir Mendesa personīgās mīļākās 2017. gada dziesmas, mūziķis atbildēja: “Tūve Stirkai (Tove Styrke) ir dziesma ar nosaukumu “Mistakes”, ar kuru esmu kā apsēsts. Tā ir sīva cīņa starp to un Eda Šīrana (Ed Sheeran) “Dive”.” 

Iepriekšējo albumu “Illuminate” Šons laida klajā 2016. gadā, un līdz šim tas ir nesis viņam ievērības cienīgus panākumus, padarot jauno mūziķi par vienu no ietekmīgākajiem jaunajiem talantiem industrijā. Vai tiešām nākamā gada laikā no Mendesa nedzirdēsim nevienu jaunu dziesmu, pagaidām ir grūti spriest, taču cerēsim, ka viņam pietiks laika iesaistīties vismaz kādā sadarbības projektā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white