Šons Mendess novelk kreklu, lai paziņotu faniem, ka jauns albums jau ir ceļā

Publicēšanas datums : 13.02.2018

Par spīti runām, ka pie sava nākamā albuma viņš strādās visu 2018. gadu, Šons Mendess (Shawn Mendes) jau paziņojis, ka tas iznāks drīzumā. 

Protams, kanādietis šobrīd pilnībā izbauda savu ilgi pelnīto atvaļinājumu, kas seko iespaidīgajai pasaules koncerttūrei, kuru viņš noslēdza tikai decembrī. Tomēr par spīti ticamajam nogurumam, izskatās, ka Mendess tomēr nevar atteikties no darba arī brīvdienās. Vismaz tā mēs varam spriest pēc viņa Instagram profila. 

Pēc vairākām bildēm, kur mūziķis sēž pie klavierēm vai ģitāru rokās, skaidrs, ka viņš izmanto atpūtu, lai ļautos arī iedvesmai. Taču vislielāko sajūsmas vilni sagādājusi kāda cita bilde. 

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

 

Kamēr viena daļa cilvēku sajūsminās par krekla neesamību šajā saulainajā bildē, kas uzņemta Jamaikas pludmalē, citos prieka vilni izraisījis paša Mendesa komentārs. Tajā teikts: “Albums drīz iznāks.” 

album soon come

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

 

Pagājušā gadā, tuvojoties mūziķa otrā albuma “Illuminate” pasaules koncerttūres noslēgumam, Mendess apgalvoja, ka izmantos visu 2018. gadu, lai mazliet atpūstos un sagatavotu nākamo albumu. Tajā pašā laikā viņš neslēpa faktu, ka ir sarakstījis lērumu dziesmu, kuras ar lielu nepacietību vēlas ātrāk nodot klausītāju vērtējumam. Spriežot pēc publikācijām un viņa komentāriem, Mendesa nepacietība ir daudz kaislīgāka par vēlmi atpūsties. 

Mākslinieki: Shawn Mendes

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white